2752
2734
عنوان

دوستای خوبم اشتباه منو نکنین...

| مشاهده متن کامل بحث + 5601 بازدید | 49 پست
سلام مانلی مهربون
تو تاپیک میگرن و بارداری فکر کنم همچین چیزی برات پیغام گذاشته بودم چون تاپیک خودتو پیدا نکرده بودم و امروز تاپیک جدیتو دیدم.
عزیزم انشاءالله به زودی مامان بشی.درسته بعضی از راه ها سخته ولی به این فکر کن که بعضیا هیچ راه درمانی ندارن حتی آی وی اف پس خدا رو شکر کن عزیزم.میدونم سخته میدونممممم........منم الان یکساله منتظرم...
متاسفم عزیزم.انشاءالله با عکس رنگی لوله هات یه تغییری بکنن و خودت به لطف خدا باردار بشی.اگه اون بخواد میشه
درسته راه های کمک باروری سخته ولی نتیجش یه نی نی شیرینه به شیرینیش فکر کن.
برات آرزوی سلامتی و طبیعی باردار شدن و عیدی گرفتن از خدای مهربونو دارم
شوشو ها هم معلومه اول موافق نیستند ولی اگه خواست خدا این باشه همه چی درست میشه
مثل همیشه به خودش توکل کن
مانلی جون طب گیاهی چطوره؟نمیدونم ولی مثل اینکه یه دکتر حاذق گیاهی رو شنیده بودم تو مشهد هست تو دانشگاه علوم پزشکی مشهد اینجور چیزا یادم هست
یجاییم شنیدم ماساژدرمانی هم برا لوله ها خوبه ولی ماساژور حرفه ای نمیدونم کیه
دنبال راه های مطمئن و مجرب و تایید شده دیگه هم باش البته هر جور خدت صلاح میدونی
دقییقا یادم نیست ببخشید ولی مثل اینکه تزریق عسل هم حسنا جون تو تاپیک مزاج شناسی موثر دونسته بود

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

وای آرزو جون خیلی تجربه خوب و جالبی بود....این نشون میده که لوله بسته هم امکان باز شدنش هست..خیلی امیدوارم کردی عزیزمممممممم..و جالب تر اینه که دو قلو هم باردار شدی واقعا معجزه بوده..انشالله به زودی خودت طبیعی حامله بشی و نیاز به میکرو نشه...

میشه بگی کار خاصی کرده بودی که لوله باز شد یا نه؟ مثلا ورزش خاص یا هوادهی یا کاهش وزن یا کار دیگه ای که فکر کنی موثر بوده؟؟؟؟..یه سوال دیگه هم دارم عزیزم شما اضافه وزن نداری؟ من اضافه وزن دارم و با خودم میگم شاید به این دلیله که لولم بسته شده!!!

ای کاش خدا بخواد و برای منم معجزه بشه و لوله خودش باز بشه و طبیعی باردار بشم..توکل به خدا
ستاره جون برای عفونت باید دکتر معاینه کنه تا متوجه بشی یا اگر مثلا علائم خاصی مثل خارش یا ترشح بدبو داری دکتر راهنماییت میکنه..اگر علائمی نداری انشالله عفونت هم نداری نگران نباش
2731
زیبایییییی جونمممممممم ممنون عزیزم تو همیشه به من لطف داری..از ایمیلت هم ممنون

دوست گلم منم واقعا خدا رو شکر میکنم که راهی برای باردار شدن و مادر شدنم هست انشالله...درسته که ممکنه کمی سخت باشه اما به لطف خدا و با فکر کردن به نتیجش که انشالله فرزند سالم و صالحی باشه سختی ها هم آسون میشن...الانم توکلم به خداست فقط میخوام تلاش بکنم و کارایی که از دستم برمیاد انجام بدم اگر انشالله اینها جواب داد که خیلی خوبه اگر هم نه بازهم با امید به خدا میرم برای آی وی اف..هر چی باشه اینا همه وسیله هستن که اگر خدا بخواد هرکدومشون میتونن موثر باشن و اگر اون نخواد هیچ کدوم اثر ندارن....امید و توکلم به خداست..انشالله هممون به زودی مادر میشیم
سلام مانلی پرتلاشم
خوشحالم دوباره خودتو پیدا کردی.تو زندگی ماها این لحظات سخت خیلی پیش میاد ولی با توکل به خدا کم کم آروم میشیم و ادامه میدیم
منتظر خوش خبریات هستم.خدا رو شکر که بازم تخمدانهات فعالیت میکنن.
مانلی جان .. یه سری امپول هست به اسم دکاپپتایل که گرونه و باید یه مدت بزنی اما برای باز شدن لوله است ... با عمل جراحی هم می تونن لوله ها رو باز کنن .. بهتره قبل از ای وی اف اینها رو امتحان کنی
کوله بارم بر دوش، سفرى مى‎ ‎باید،سفرى تاته تنهایى محض...

هرکجا لرزیدى،از سفر ترسیدى ، فقط آهسته بگو: من خدا را دارم!
سلاااااام مانلی جونم خوبی؟
یه مدتی ازت خبر نداشتم
نگران نباش خانم گل امیدت به خدا باشه

راستی با لاپاروسکوپی حل نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
امیدوارم که به زودی زود مامان بشیییییییییییییی
سفید برفی جونم سلام..نی نی خوبه؟ چیزی نمونده انشالله به سلامتی بیاد تو بغلت...ممنون از راهنماییت..عزیزم دکترم هیچی راجع به این آمپول بهم نگفت فقط گفت آی وی اف و چون خارج رحمی هم داشتی راههای دیگه فایده نداره.. میخوام پیش دکترای دیگه هم برم..رضا توکلی که به هیچ عنوان مریض جدید قبول نمیکنه فعلا..به نظرت پیش کی برم؟؟دکتر خادم با توجه به اینکه با موسوی فر رابطه نزدیک همکاری داره به نظرت میاد رو حرف اون حرف دیگه ای بزنه؟؟؟
اکرم جونم سلاممممم...خوبی خانومی؟ دلم برات تنگ شده بود...امیدم به خداست عزیزم فعلا که دکتر خودم راهی به جز آی وی اف پیشهاد نکرده...میدونی بهم میگن چون یه لولت بستس و اون یکی هم که تقریبا بازه یه بار توش بارداری خارج رحم اتفاق افتاده هر کار دیگه ای که بکنی از جمله لاپرا بازم ریسک اینکه دوباره خارج از رحم حامله بشی رو داره و برای همین دکتر میگه ریسک نکن..بهرحال بارداری خارج از رحم خطرات خودشو داره...نمیدونم دیگه عزیزم از خدا خواستم خودش راه درست رو پیش پام بذاره..توکل به خودش..انشالله تو هم به زودی مامان بشی..تو در چه حالی؟ الان چه درمانی انجام میدی؟
مانلی جون فکرشو نکن.اگه میبینی شوهرت الان آمادگی نداره اصرار نکن.کمی (فقط کمی) صبر داشته باش.زمان همه چیو حل میکنه. من اولش که دکتر به شوهرم گفت باید تخمک اهدایی بگیرم،شوهرم با قهر از مطب بیرون اومد و با داد و دعوا زمین و زمان رو به هم میدوخت.اما وقتی باور کرد که آخرین و تنها راه حله،خودش اومد و به حساب موسسه پول واریز کرد. الان من تو نوبت آی وی اف هستم برای بار دوم .باور کن شوهرم واقعا همکاری نمیکرد و من باورم نمیشد این کار رو بکنه.چون هم هزینه زیادی داره هم شانس کم. (البته برای ما).اما حالا دفعه دوم نزدیکه. خدا بزرگه استرسش بیشتر باعث تنبلی تخمدانهات میشه.فکرشو نکن.باور کن درست میشه.شرایط من خیلی خیلی بد تر از تو بود و هست.

* بر برگ برگ دفتــــر عمــــرم نوشتــــه ام .....
نابرده رنج، گــــنج به من داده است حسیــــن(ع) *