2733
2739
عنوان

دعای زبان بند مادر شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 26146 بازدید | 46 پست
میگه بیرون نرو زندانی ام

ینی چی از الان کوتاه بیایی بیچاره ای مثل من شوهرتم اجازه نمیده؟

اگ میشه برای خونه دارشدنمون ی صلوات بفرستین😘😘😘😘😘😘 اگ ذکری برای خونه دارشدن بلدید ممنون میشم بهم بگین😘😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم من دلم خیلی شکسته و میشکنه نفرین نمیکنم ولی گریه میکنم و دلم میگیره خیلی ....بعضیا فقط خودشون ...

میدونم سخته وقتی انسانی که استقلال نداره واقعا یه زندانی کامله مونس شما که شوهرتونه نسبت به شما خیلی کم لطفی کرده ا ست انشالله به حق پنج تن خدا نجات تون بده خودت هم سعی کن با آرامش دل شوهرت رو بدست بیاری وباهاش صحبت کنی

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
میدونم سخته وقتی انسانی که استقلال نداره واقعا یه زندانی کامله مونس شما که شوهرتونه نسبت به شما خیلی ...

مرسی عزیزم.الان خییییلی بهتر شدن ولی تسلط داره مادرشوهرم حتی رو زندگی دختراش که البته برا دختراش عالیه.....داماداشم خیلی خوبن.کلا دوس داره فقط همه اونجا باشن با اونا باشن...

الهی آمین.اگه بزارن.رو تربیت بجههامم خیلی تاثیر دارن.فحش یادشون میدن و میخندن.میگن نترس یادشون میره. ...

قوی باشید , 

به قول نیچه : آنچه مرا نکُشد قوی ترم خواهد کرد.

شما باهوشید و فکر بازی دارید , اما حریفتون از فقر فرهنگی رنج می بره , پس با همین هوشتون از امکاناتتون استفاده کنید و ببینید چطور می تونید روی کودکانتون اثر گذار تر باشید.

2738

باشه من تجربه ام بیشتره دنیا دارالمکافاته ببین کجا پاشو بخوره من امروز همان جور که دوست دارم دخترم خوشش باشه به همان مقدار هم دوست دارم عروسم خوشش باشه آینده نه چندان دور وضع طوری میشه که توسواره باشی واونا پیاده این قانون طبیعته صبر داشته باش ایشالا خوشت بشه به همین زودی زود

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
قوی باشید ,  به قول نیچه : آنچه مرا نکُشد قوی ترم خواهد کرد. شما باهوشید و فکر بازی دار ...

ممنونم دوست خوبم.ادمای بدی نیستن فقط فرهنگشون و خواستهاشون به نفع خودشون مطلقا...و بعضی افکار عصر حجری دارن گاهی البته فقط برا عروس نه دختراشون

باشه من تجربه ام بیشتره دنیا دارالمکافاته ببین کجا پاشو بخوره من امروز همان جور که دوست دارم دخترم خ ...

ممنون از خدا براشون خوبی میخوام.همونطور که سالها خواستم.و دوس دارم ی روزی منم مثل دختراشون راحت باشم تو زندگیم بدون درگیری فکری و استرس و نگرانی

ممنون از خدا براشون خوبی میخوام.همونطور که سالها خواستم.و دوس دارم ی روزی منم مثل دختراشون راحت باشم ...

آفرین من امشب برات دعا میکنم مشگلت حل شود

عزییییز می مامانبزرگ پانیذ عزیزم.افرین که فرق نمیزارید .. ایشاله از عروس و داماد خیر ببینید و همیشه ...

فدات

میدونم سخته وقتی انسانی که استقلال نداره واقعا یه زندانی کامله مونس شما که شوهرتونه نسبت به شما خیلی ...

ميدوني؟!من اين خانومو درك ميكنم

وقتي با شكمه ٧ ماهه حامله باشي مادرشوهرت شوهرتو جوري پر كنه كه شوهرت بيفته ب جونت و كتكت بزنه يني چي؟😊خدا براي هيچكس نخاد خيلي سخته

خدايا شكرررررت براي نگاه پر مهرت😍❤️
2706