2733
2734
عنوان

لطفا کسانی که اقامت هلند دارند جواب بدهند ممنون خواهش میکنم فوری هست

| مشاهده متن کامل بحث + 10055 بازدید | 23 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام به دوست های خوبم
بنده به عنوان مدیر تایپیک مسابقه عکاسی از شما دوستان علاقه مند دعوت میکنم که در مسابقه این هفته با موضوع
( عکس خلاقانه ) شرکت کنین
فقط کافی هست بیاین به این ادرس:
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=229152&PageNumber=2
2731

آناهیتا من هلند زندگی میکنم ، از این مسائل مربوط به اقامت و پناهندگی چیزی نمیدونم فقط میدونم که اگه خواهرت انگلیسی بلده همه جا میتونه کارش رو راه بندازه ، مطلقا نیازی نیست زبان هلندی بدونه ، هر جا بره یا تلفن بزنه به همون زبان انگلیسی راهنماییش میکنن 

آناهیتا من هلند زندگی میکنم ، از این مسائل مربوط به اقامت و پناهندگی چیزی نمیدونم فقط میدونم که اگه ...

عزيزم شما از شرايط اوردن همسر به هلند مطلع هستيد؟

برادرم سالها هلند بوده و اقامت اونجا رو داره ولي ده ساله ايران برگشته و اخيرا باز مي خواد براي زندگي برگرده هلند اما اينبار مي خواد ازدواج كنه ايران و بعد بره 

ظاهرا همسرش بايد اينجا بمونه ايشون بره اونجا حداقل يك سال كار كنه ماليات بده بعد خونه بگيره و اقدام كنه براي بردن همسرش

شما اطلاعات بيشتري داريد؟ چقدر زمان مي بره؟

ممنون كه وقت مي ذاريد

عزيزم شما از شرايط اوردن همسر به هلند مطلع هستيد؟ برادرم سالها هلند بوده و اقامت اونجا رو داره ولي ...

سلام . 

راستش اصلا اطلاعی ندارم آوردن همسر به چه صورته 

ولی اصولا اگه پاس هلندی رو داشته باشه باید بتونه راحت اقدام کنه . اون یک سال کار و مالیات و اینها رو من خبر ندارم

یکی از دوستام با ازدواج اومده ولی خیلی سال پیش بوده شوهرش هم همیشه اینجا ساکن بوده