2737
2734

سلام.بعد دوبار سقط و هفت ماه اقدام امروز23 پریودمه...اگه 26روزه حساب کنم سه روز دیگه یا هم پنج روز دیگه موعدمه دیروز کلااات نا امید بودم تاپیک هم زدم ک این ماه هم امیدی ندارم وای امروز نمیدونم چرا الکی امیدوارم ...از بی بی چک قبل موعد بیزارم و فقط و فقط ی بار قبل موعد استفاده کردم کقتی منفی شد داغووون شدم...ولی الان هی وسوسه میشم برم بگیرم باز میگم گوش ب حرف این شیطونه نکن بشین سر جااات حالا کو تا28...نظرتون چیه شبطون و لعنت کنم یا گولشو بخورم؟؟؟😈😈😈😈

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نعلت کن😃

منم طاقت ندارم ولی خیلی مونده ب موعدم😑😑

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹
2731
2740

واااای چقد سقط بده اخه این همه انتظاااار  هی شیطون گولت میزنه بری بی بی بزنی بعد میبینی زوده منفیه ناامید میشی باز دوباره چند روز دیگه میزنی بعد مثبت میشه بعد خوشحال میشی میپری هوا میری کلی پول سونو و بتا ایناش به جهنم فکر میکنی دیگه از پروسه انتظار راحت شدی تاخیال راحت میشه میری میگه قلب نداره باید سقط کنی خیییلی بده خیییلی😣😣😣

او خواست مرا دفن کند.....دریغ از آنکه من بذر بودم....
من ۲۵ام دوره زدم نیم ساعت بعدش خط کمرنگ افتاد

نیم ساعت بعد ک معتبر نیس.. بعد ده دقیقه دو خط شدن ب معنی مثبت نیس

من همیشه به حرفش گوش میدم بیشورو.جوری که سری اخر شوهرم ۶تا خرید با شیطون دهن به دان نشم تا اروم گرفتم☺

از ته دلم میخوام خدا به همه ی چشم انتظارا معجزشو نشون بده🙏
واااای چقد سقط بده اخه این همه انتظاااار  هی شیطون گولت میزنه بری بی بی بزنی بعد میبینی زوده من ...

خیلیییی البته من همش تو عمرم سه تا بی بی چک خریدم...اولین بار ک بی برنامه باردار شدم باورم نمیشد تا روز35وایسادم حالا من پریود دیرتر از28روز نداشتم دوستم هی مگف همه علایمو داری بریم بی بی بخریم میگفتم نه مگه ممکنه فقط ی بار پیشگیری نداشتیم ک رفتم بی بی چک زدم مثبت شد ک اصلا پوچ بود جنینی در کار نبود دومی هم پارسال بود وقتی پریودم تاخیر کرد دو روز بعدش بی بی زدم مثبت بود ک اونم قسمت نبود و قلبی نداشت ولی الان تو این هفت ماه گذشته فقط ی بار خریدم و روز قبل موعدم زدم ک منفی بود و فرداش سر وقت پریود شدم الانم میترسم بخرم باز منفی شه...خدا نصیب هیچ مادری نکنه ک بجه اش هنوز لز راه نرسیده سقط شه😢

من همیشه به حرفش گوش میدم بیشورو.جوری که سری اخر شوهرم ۶تا خرید با شیطون دهن به دان نشم تا اروم گرفت ...

از دست این ابلیس پلیدددد...اخه من خونه داشته باشم ک روزی ی دونه استفاده میکنم باز ی مرحله ازس دورترم اینجوری هی بهونه میارم ک الان گرنه الان کار دارم الان داروخونه شلوغه ک نرم بخرم...دل شیطونو اینجوری میسوزونم