2737
2739
عنوان

دعا کنید خونریزیم بند نمیاد بیمارستان دولتی میترسم...

| مشاهده متن کامل بحث + 373 بازدید | 29 پست
مامان منم همین مشکلو داره باید عمل شه رحمشو دربیاره مامان من 35روز خونریزی داشت

تو سن بالاترا زیاد بررسی نمیکنن که ببینن چیه. چون دیگه بچه نمبخوان بیشتر پیشنهاد در اوردن رحم میدن  ولی برا جووونا این کارو نمبکنن

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایشالا که چیزی نیست. ممکنه هیستروسکوپیت کنن که ببینن از چی میتونه. باشه .منم بعد از انتقال یه خونریز ...

اخه گفت شاید خارج رحمه ال دی نخور

ازمایشگاه لااقل تست بهرداری رو برام انجام نداد محب یاس دولتیه 

دید اورژانسیم ولی گفت همه ازمایشا ناشتا

خدا نگذره ازش

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت

البته الان رفته دکتر بهش دارو داده بند اومده اما دکترش چشماشو عمل کرده بود گفته یه چند روز دیگه که بهتر شدم برات نوبت میزنم

آهای اونیکه ازم میسوزی...بسوز...چون نه میتونی جام باشی نه میتونی باهام باشی  
2731
اخه گفت شاید خارج رحمه ال دی نخور  ازمایشگاه لااقل تست بهرداری رو برام انجام نداد محب یاس دولت ...

صبر کن سونو بشع مشخص میشه.اروم باش

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

تخم مرغ رسمی از کجا بیارم الان

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
صبر کن سونو بشع مشخص میشه.اروم باش

سونو کردم دانشجو یا تازه کار بودن نمیدونستم خوب باهم سه تایی یچیز نوشتن لخته اون تو بود 

2740
تو سن بالاترا زیاد بررسی نمیکنن که ببینن چیه. چون دیگه بچه نمبخوان بیشتر پیشنهاد در اوردن رحم میدن & ...

خب ادمای سن بالا این مشکلاتو دارن که دیر و زود پریود بشن اونم بخاطر یائسه شدن هست اما اینکه طولانی مدت خونریزی داشته باشن به سن ربطی نداره مامان منم کم خونی داره و نفس کم میاره تا گریه میکنه احساس خفگی میکنه 35روز خونریزی داشت دیگه وقتی پیش دکترش رفت گفت تا خونریزی نکشتتت باید دراری

چرا دراره مشکلش چی بود فیبروم؟

ببین من دوران بلوغ اینجوری بودم که چهل روز پنجاه روز پریودم طول می کشید دیگه از کم خونی داشتم می مردم رفتم دکتر بهم امپول داد دو روز بعدش بند اومد 

همه چی گرون کردن الا جون آدما 
خب ادمای سن بالا این مشکلاتو دارن که دیر و زود پریود بشن اونم بخاطر یائسه شدن هست اما اینکه طولانی م ...

پس نفس کم میارم واسه کم خونیه؟😢😢😢😢

بخوابم شاید ۷وب شدم نمیتونم ازجام پاشم

نمیخوام صبونه بخورم نکنه دکتر لازم شم ازمایش بخواد

پس نفس کم میارم واسه کم خونیه؟😢😢😢😢

اره دیگه رمق بدنتون کشیده شده ادم یه هفته خونریزی داره دور از جون روانی میشه دیگه چه برسه این همه وقت خونریزی

استرس هم میتونه عاملش باشه

یعنی ترجیح میدی بشینی تو خونه بیمارستان دولتی نری  

من بیمارستان دولتی زایمان کردم مشکلی هم نبود خیلی هم خوب بود.

اگه بخواد مشکل پیش یاد فرقی نمیکه بیمارستان دولتی باشی یا خصوصی.

2706