2737
2739

میشه راهنماییم کنید

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت

ممنون واقعا راهنماییتون عالی بود دوستان

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت

جاریم داشته و داره این مشکلو....هم سونو تخمدان رفته ،هم ازمایش هورمونی داده و هم پاپ اسمیر که تو این موردها مشکلی نداشته

فقط تو ازمایشاش کم خونی شدید داشته ،و دکتر گفته به خاطر کم خونیه ،مشکل پریود شدیدش...فعلا داره درمان میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من ۷ روزه ولی بعدش جدیدا لکه

الانم که دوازدهم دوباره پریود شدم الان ده روزه شدیده 

پریود نیست فک کنم دارم میمیرم راحت شم

سلام میشه بگید پریود شما چند روزه اس؟؟؟ برا من ده روزه است.همیشه شوهرم غر میزنه که خیلی طولانی هستی ...

جوابتو دادم عزیزم

شوهرم چیزی نمیگه ولی اذیته خیلی طفلی

جاریم داشته و داره این مشکلو....هم سونو تخمدان رفته ،هم ازمایش هورمونی داده و هم پاپ اسمیر که تو این ...

عزیزم جاریتون بین دوره بازم خونریزی داشته

من روز پریودم نیست اخه

ممنونم

عزیزم جاریتون بین دوره بازم خونریزی داشته من روز پریودم نیست اخه ممنونم

اره عزیزم....مثلاً ۱۰,۱۲ روز خونریزی شدید داره...باز یه هفته تا ده روز پاکه ،باز دوباره پریود میشه..الان چهار پنج ماهه اینجوریه...

اتفاقا امروز دیدمش ،میگفت روز هفتم پریودیمه،به همون شدت روز اوله ...میخواست فردا دوباره بره دکتر ...

2738
من ۷ روزه ولی بعدش جدیدا لکه الانم که دوازدهم دوباره پریود شدم الان ده روزه شدیده  پریود نیست ...

عزیزم حتما یه دکتر برو ،یه ازمایش کلی برات بنویسه،شاید هورمونات بهم ریختن 

نگران نباش ،چیز خطرناکی نیس،فقط دنبال علتش برو ،راحت درمان میشه