2733
2734
عنوان

قالیشویی رفوگری خوب در تهران

| مشاهده متن کامل بحث + 599 بازدید | 44 پست

قالیشویی ساوین بهترینه 

من فرشای مامانم داده بودم به ساوین خودشون میان میبرن سرموقع هم میارن کارشون خیلی تمیییزه همه جای تهران سرویس دارن به همه اینجارو پیشنهاد میکنم اینم شمارشون   ۷۷۱۱۰۰۷۹   ۸۸۶۵۱۹۸۶   ۲۲۰۵۸۰۱۲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قالیشویی ونک خیلی عاااالیه👌👌

من چند روز پیش به توصیه یه فرش فروش که قالیشویی ونک رو بهم معرفی کرد و گفت کارخونش مستقله و عضو معتبر و قدیمی اتحادیست فرشای ماشینی و دستبافت گرون قیمتی رو برای شستشو و ترمیم ریشه دادم  دیروز برام اوردن خیلی عاااالی شده فرشام دلم نیومد معرفیشون نکنم چند تا از شماره هاشو میذارم.

۸۸۶۴۲۲۱۲

۴۴۲۱۵۷۴۹

۲۲۹۰۲۵۴۵

سلام من رو فرشام خیلی حساس بودم به توصیه یکی از دوستانم فرشامو که دستی تبریز وپر از لک بود دادم به قالیشویی اقدسیه امروز برام اوردن انصافا فرشام خیلی تمیز شده من اقدسیه را معرفی میکنم اینم شمارش 77139180                                                                                                                                                    22563080

2728

ممنون که قالیشویی اندرزگوو را معرفی کردید منم فرشهای دستی وماشینی رابهشون دادم امروز برام اوردن ازشستشوی تمیز وتحویل به موقه واقعا راضیم وازهمه مهمتر بسیار منصف کاملامعقول وبدون هرگونه هزینه تراشی غیر واقعی که اکثر ارایه دهندگان انجام میدن من که دیکه مشتریشون شدم به همه هم پیشنهاد میکنم یک بار هم که شده امتحان کنن کارشون خیلی عاااااای اینم تلفونش   77091702                                                                                                                                                  44634282

قالیشویی دریا محشششره 

من فرشامو روشن خریده بودم بعدازتولد دخترم فرشام خیلی کثیف شده بود به سفارش یکی از اقوام فرشامو دادم قالیشویی دریا امروز تحویل دادن خیلی راضییی بودم بنظرم اینجا بدید کارشون خوبه همه جای تهران سرویس دارن به همه اینجارو پیشنهاد میکنم اینم شمارشون ۷۷۱۹۱۷۲۴  ۰۹۱۹۹۸۲۵۷۶۷

من قالیشویی زعفرانیه رو معرفی میکنم.

چند روز پیش به توصیه یکی از همسایه هام فرشای ماشینی و دستبافت گرون قیمتی رو دادم به قالیشویی زعفرانیه برای شستشو و ترمیم ریشه دیروز برام اوردن خیلی راضیم از کارشون.مخصوصا از ریشه بافی فرشام

چون خیلی مودب بودند و به موقع وبا کیفیت و هزینه خوب کار رو انجام دادند .

من قبلا فرشامو همیشه برای شستشو میدادم گل ابریشم کارش بد نبود ولی قیمتاشون خیلی بالاست زعفرانیه کارش عالی قیمتاشونم نصف گل ابریشم بود.

اینم تلفنش .۲۲۰۵۶۳۳۷        ۸۸۳۷۰۸۶۳

۷۷۹۰۱۷۸۶

منم قاليشويي انرزگو را پیشنهاد میکنم فرشامو اومدن بردن خیلی استرس رنگ فرشامو داشتم امروز برام اوردن انصافعا عاااااااای شستن در ضمن خیلی پرسنل خوب و وظیفه شناسی دارن اینم تلفونی که من ازشون دارم 22291775

2740

از نظر من کار قالیشویی ونک خوبه .فرش ها رو سالم و خیلی تمیز تحویل میدن.مخصوصا دستبافتو عالی میشورن

در ابتدا ترس از رنگ دادن فرش های دستبافتم داشتم خدا شکر اونرو هم عالی و خوب شستن خدمات این قالیشویی نسبت به دیگر قالیشویی های تهران به نظر من بهتره

همه چیز بسیار عالی و زمان بندی دقیق بود.                       کار تعمیراته رفوگریشونم خوبه.

شماره تماس هایی که روی کد اشتراکم موجوده رو براتون میذارم.    ۸۸۶۴۲۲۱۲

شعبه غرب.۴۴۲۱۵۷۴۹

شعبه شمال.۲۲۹۰۲۵۴۵

شعبه شرق.۷۷۹۰۵۸۶۳

قالیشویی آبرنگ خیلی خوبه.

من چند ساله فرشای خونه خودمو و مادرمو میدیم اینجا خیلی از تمیزی کارشون راضی هستیم هر کدوم از دوستام و فامیلامو معرفی کردم اونا هم راضی بودند چند تا از شماره هاشو میذارم.همه جای تهران شعبه داره.۸۸۸۶۶۱۴۹

۴۴۸۴۷۵۱۱    

۲۲۴۰۴۵۹۶

۷۷۵۴۶۷۴۷

من قالیشویی ابرنگ رو پیشنهاد میکنم.

چند وقت پیش دوستم معریفیشون کرد منم فرشهای دستبافت و ماشینیمو برای شستشو و خدمات ترمیم شیرازه و ریشه دادم بهشون .خیلی راضیم از کارشون .به نظر من آبرنگ یکی از بهترینهاست .شمارش تو سایتش هست بازم شمارشو میذارم.۲۲۴۰۴۵۹۶       

۴۴۶۲۰۱۵۶

من قالیشویی ابرنگ رو پیشنهاد میکنم. چند وقت پیش دوستم معریفیشون کرد منم فرشهای دستبافت و ماشینیمو ب ...

ممنون بابت معرفی قالیشویی ابرنگ .

منم فرشامو دادم بعد از ۳روز خیلی تمیز با بسته بندی شیک تحویلم دادن.واقعا کیفیت کارشون عالیه.دفه قبل دادم یه قالیشویی اسمشو فراموش کردم ولی فرشامو خوب نشسته بود و چروک کرده بود ولی این دفه که دادم ابرنگ خیلی راضیم .فرشامو خیلی تمیز و اتو کشیده تحویلم دادن.

عزیزم قالیشویی زعفرانیه از همه لحاظ عالیه .  کارشون حرفه ایه 🤩 چند تا هم شعبه داره من شعبه غربشونو زنگ میزنم . واسه مشتری هاشون وقت میزارن و کیفیت شستشوی بالایی دارن . فرشای من بعداز شستن براقیت خاصی پیدا کرده اینم شماره هاشه ۸۸۳۷۰۸۶۳ _۷۷۹۰۱۷۸۶_۲۲۶۰۵۰۳۷

قالیشویی اندرزگوواقعامحشره

منم به سفارش شماکاربران نی نی سایت فرشهای خودموومادرموبه اندرزگو دادم همان طورکه تعریف کرده بودیدواقعاکیفیت کارشون خیلی عالیه فرشام برق میزنه منم راضیم وازهمه مهمتربسیارمنصف وخوش برخورد هستنددلم نیومدمعرفیشون نکنم اینم شمارشون22977030

2706