2737
2734
عنوان

اورو خدا براش دعا كنين شده يه صلوات😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 212 بازدید | 30 پست

الهییییی بمیرمممم براش😭😭😭 به خدا براش دعا میکنم انشاالله به حق امام زمان حالش خوب بشه و نه شنوایی و نه تکلمش مشکل پیدا نکنه ایشاالله عروس بشه و مادرش تو لباس عروسی ببینتش

خدا جون آرامش و ساکن اصلی دل همه ی ماها کن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
انشالله دلم كبابه خودش نميدونه طفلكي😭😭😭

الهیییییییی ولی کم کم بهش بگید بهش روحیه بدید بهش بگید باید مبارزه کنه با بیماریش اصلا نزارید غمگین بشه بیشتر بهش توجه و محبت بشه بیشتر بیرون ببرنش

وزن اولیه ۷۷/۵۰۰ 😣   وزن الان ۷۳/۵۰۰😊  وزن هدف ۵۹🤗
الهیییییییی ولی کم کم بهش بگید بهش روحیه بدید بهش بگید باید مبارزه کنه با بیماریش اصلا نزارید غمگین ...

نهههه ديونه ميشه نميگن بهش

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نهههه ديونه ميشه نميگن بهش

نگاه بالاخره میفهمه وقتی باید بره شیمی درمانی متوجه میشه ولی اونجوری بیشتر شوکه میشه یهو نگید سرطان داره طفلی داغون میشه مثلا براش چند نفر بگید که چقدر قوی بوده با بیماریش مبارزه کرده بهش روحیه بدین اصلا دلسوزی و گریه و اینا جلوش نکنید شما قوی باشید به اونم قوی بودن رو یاد بدید الان دیگه سرطان درمان میشه دوست مامانم ۷،۸ ساله سرطان داره ولی چون روحیه اش قویه اصلااااامعلوم نمیشه این زن بیماره

وزن اولیه ۷۷/۵۰۰ 😣   وزن الان ۷۳/۵۰۰😊  وزن هدف ۵۹🤗
2706