2733
2734
عنوان

ازمايش تانل اسپرم(شكست dna)

| مشاهده متن کامل بحث + 126466 بازدید | 2986 پست
مسلما فهميدن اين كه مشكل دارن براشون خيلي سخته،و از لحاظ رواني بهم ميريزدشون شوهر من از صبح كه ازما ...

دقیقا درسته خودش هم میگه من مشکل دارم و عصبی تر میشه

من 33 سالمه. برا منم بخوام برم میشه آذر. شما کجا میخوای میکرو کنی؟دکترا نگفتن چه روشی انجام میدن و چقدر شانس وجود داره؟آخه دکتر جنینشناس اصفهان به ما گفت اسپرم از بیضه میگیرن که احتمال سالم بودنش بیشنره

دقیقا درسته خودش هم میگه من مشکل دارم و عصبی تر میشه من 33 سالمه. برا منم بخوام برم میشه آذر. شما ک ...

عزيزم منم اصفهانم،دكتر كلانتر به من گفت iuiكن اگه نشد ivf, فقط گفت براي تانل دارو بخوره ،نظر ديگه اي نداد.

همايون عباسي را اين هفته قراره بره

پشت ازمايشو ديدي گفته روش zetaبايد استفاده كنن،ميخواد ازش بپرسه راجع بهش كه اين روش چيه،

كي به شما راجع به گرفتن اسپرم از بيضه گفته

خدایا تا ابد مدیونتیم به خاطر فرزندی که بهمون بخشیدی.  عاشقانه تو را سپاس   پسرم ،معجزه ی زندگیمی خیلی دوست دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر نصر که چنین شناسه. شما چند سالتونه؟

دكتر نصر را كجا ميشه ديد؟

من سي سالمه

كاش اميدواري المي نداده باشن و واقعا بشه😣

خدایا تا ابد مدیونتیم به خاطر فرزندی که بهمون بخشیدی.  عاشقانه تو را سپاس   پسرم ،معجزه ی زندگیمی خیلی دوست دارم
2728

ما پیش همایون که رفتیم گفتم عجله دارم واسه  ivf اونم گفت برو پیش دکتر زنان رفتم پیش شهلا یوسفی  گفت شانستون کمه اگه دکتر نصر اجازه بده انجام میدیم دیگه نامه داد  دادیم به کانکس آزمایشگاه اسمت مینویسه.زنگ بزن به کانکسی  ببین همینطوری اسمت مینویسه چون دو ماه طول میکشه

البته dfi ما آخرش شد 28

يعني براي ماهم كه بيست و شش شده الان بايد دكتر نصر اجازه بده؟؟؟

دوماه طول كشيد نا حواب دكتر نصر براي تاييده بياد كه اجازه ivfبده؟

تانل شوهرتون چنده؟

من شوهرم خيلي با گوشي حرف ميزنه بايد كمش كنه

2738

شايد براي همينه 23 شده 26

يه مدت كمش كرده بود

من شوهرم خيلي با گوشي حرف ميزنه بايد كمش كنه

ها خیلی بده ولی شوهر منم کاریش طوریه که زیاد با گوشی حرف میزنه و از صبح که میره خیلی زود بیاد ساعت 5 هست و همش نشسته. که میگن نشستن و گرما بده

يعني براي ماهم كه بيست و شش شده الان بايد دكتر نصر اجازه بده؟؟؟ دوماه طول كشيد نا حواب دكتر نصر برا ...

والا دکتر یوسفی میگفت برید جنین اهدایی😕😕گفت حالا برید پیش نصر چی میگه.نصر نگفت نمیشه و ازین حرفا.البته ما دو تا میکرو ناموفق داشتیم

واي عزيزم چقدر  دلم يه جوري شد

هم براي تو هم براي خودم😞😞😞

چي بگم ،نميدونم چرا قسمت ما اين شده

من دو سه هفته ديگه پيش احمدي نوبت ميگيرم ببينم چي ميگه

من شوهرم ميگه ،اگه بگن احتمالش كمه كه بگيره فعلا ivfنميكنيم

اگه خدايي نكرده خدايي نكرده نشد،اسپرم اهدايي بگيرين  نه جنين

والا دکتر یوسفی میگفت برید جنین اهدایی😕😕گفت حالا برید پیش نصر چی میگه.نصر نگفت نمیشه و ازین حرفا.ا ...

تازه يعني يوسف زاده انرژي مثبته است كه زياد تو دل ادمو خالي نميكنه

دكتر نصر راجع به روش zeta چيزي نگفت؟كه پشت برگه ازمايش نوشته

نه نگفت حالا تلفنی زنگ میزنم ببینم قیمت مشاوره جواب میدن که چیه؟

بالاتر و خوندي كه چي گفتم؟؟

من فردا شوهرم از عباسي ميپرسه بهت ميگم

2706