2733
2734

سلام

یه چند سالیه که زایمان طبیعی خیلی داره تبلیغ میشه،،، خیلی از ماماهای کشور کلاسای بارداری و زایمان طبیعی گذاشتن که طبیعی خیلی خوبه و از این حرفا

اما واقعا طبیعی بهتره یا سزارین؟؟ 

این چیزی که من بهش رسید  و فقط از روی تجربه اطرافیان دارم میگم

زایمان طبیعی با درد بسیار زیادی همراهه،، دردهای طولانی و نفس گیر،،،اول اینکه باید منتظر باشی و ببینی چی میشه و درد و انقباض کی شروع میشه،،،در بسیاری از مواقع پیشرفت زایمان خیلی کنده و مجبور به سزارین میشن،، در بیشتر این نوع زایمان‌ها برش‌هایی در ناحیه واژن و پرینه زده میشه و بخیه میخوره که خیلی آزار دهنده است تا خوب بشه،، درد لگن و فشاری که به اندام پایینی اومده بماند،، گاهی درد دنبالچه ماهها با خانوم زایمان کرده میمونه ،،، بعد از زایمان بخاطر درد ها و اینا مادر خسته است ،، سر و صورتش بخاطر گریه و درد معمولا ورم کرده است و ..

اما سزارین خوبیش اینه آدم خیلی شیک و مجلسی حاضر میشه میره بیمارستان و بچه با آرامش خیال توسط یه متخصص زنان به این دنیا میاد،، حتی میشه حین زایمان باهوش بود و تولد نوزاد رو دید،، همه اطرافیان با آرامش و شادی میان بیمارستان،، بعد از رفع بی حسی یا بی هوشی مادر خیلی راحت با پمپ درد دردهاش کنترل میشه و میاد و با خوشی و زیبایی روی تخت میخوابه و بچشو شیر میاده و باهاش وقت میگذرونه و استرس نداره،، بخیه شکمی خورده نه واژنی ، درد لگن و اینا نداره و ... 

منکه تجربه طبیعی داشتم و توی این بارداری الانم تا جایی که بتونم و بشه سزارین میکنم

نظر شما چیه،،، از تجربه هاتون بگین؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سزارین بهتره

🌹⚘ الله لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»

من بخاطر کیستم مثل سزارین عمل شدم الان باردارم از خدامه منو مجبور نکنن سزارین بشم ، کلش طبیعی باشه ، عوارض سزارین خیلی بیشتره ، وای تصورشم برام وحشتناک هست 

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️
سوندم گذاشتی؟؟؟درد داشت

بله تو اتاق عمل بعد از بی حسی برام گذاشتن خودم از قبل به دکترم گفته بودم

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹
2738

تو ایران سزارین ریسکش کمتره البته میگم به دکترتم بستگی داره اگه مطمئنی نمیکشه بچتو ناقص کنه طبیعی خوبه ولی تو بیمارستانهای دولتی و دکترای ناشی ممکنه بلا سر خودتو بچه بیاد خیلیارو دیدم

چه غصه باشه چه شادی 0000 این نیز بگذرد   

تو سزارین آدم شیک و مجلسی میره و میاد،، طبیعی آدم با درد و داد و هوار میره آش و لاش بر میگرده

چرا انقدر این ماماها تبلیغ طبیعی میکنن،، چون کاسبیشون کساد شده؟

اصلا خودت خوندی چیزی که نوشتی رو؟

تا تونستی از بدی های طبیعی گفتی و در کنارش از زیبایی های بی نظییییر سزارین!

دیگه تجربه ی طبیعی ها به چه دردت میخوره برو سزارین شو

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

من سزارین.راحت و آسوده.حتی بعدشم فقط یکم درد داشتم.

دیدم کسایی رو که به خاطر زایمان طبیعی همیشه کمر درد دارن.کسایی رو هم دیدم که به گفته خودشون زایمان طبیعی راحتی داشتن.

البته تو هرکس متفاوته.

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ
2706