2733
2734
بنظرت بمونه بدا سال بعد برا فرهنگیان. قبول بشه بهتر نبست لااقل برا اونا کارشون تضمین شده است .اخه ام ...

از یه مشاور تحصیلی کمک بگیرین،فرهنگیان خیلی سخت میگیره تو ورودی،چادری باشی،مصاحبه های مذهبی،نماز جمعه و اینا

ولی خب اره از این لحاظ ها واقعا خوبه

خواهر خودم پارسال بیست هزار بود الان زیر پنجاه هزاره،شاید سال دیگه بدتر شد

پس کی کرونا تموم میشه ،من به این حجم از زندگی مشترک عادت ندارم ،به من گفته بودن صبح میره شب میاد.... زن دوم نگیرین، یا زن دوم شمارو می‌کشه ، یا شما زن دوم رو میکشین ، یا زن اول هر جفتتون رو میکشه   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از یه مشاور تحصیلی کمک بگیرین،فرهنگیان خیلی سخت میگیره تو ورودی،چادری باشی،مصاحبه های مذهبی،نماز جمع ...

اگه بخونه چی ?اخه امسال چیزی نخونده بود مشاورا میگن روزانه ادبیات قبول میشه خوب سال بعد فوقش همینطوری یا بدترباشه میفرستیم ازاد .لااقل یه سال بخودش فرصت دوباره داده

اگه بخونه چی ?اخه امسال چیزی نخونده بود مشاورا میگن روزانه ادبیات قبول میشه خوب سال بعد فوقش همینطور ...

بذارین بخونه سال بعد، ادبیات رشته اینده داری نیس

پس کی کرونا تموم میشه ،من به این حجم از زندگی مشترک عادت ندارم ،به من گفته بودن صبح میره شب میاد.... زن دوم نگیرین، یا زن دوم شمارو می‌کشه ، یا شما زن دوم رو میکشین ، یا زن اول هر جفتتون رو میکشه   
2731