2737
2739
زانتیا پر مصرفه و الانم که معلوم نی بنزین چقدر بخاد گرون یشه  مبارکتون باشه همون دویس شیش برات ...

مرسی عزیزم 

اگه اسمم دخی باکلاسه واسه اینه ک فراموش نکنم من زنی بودم ک اوج جوونیمو و شیطنتمو  گذاشتم پای شوهرم چه محبت ها ک نکردم از بهترین لباسها گذشتم از کمترین تا بیشترین خرج گذشتم تا بتونه ب خودش برسه بهترین ماشین خرید مغازه زد من از ارزوهام گذشتم تا ب ارزوهاش رسید 😔 اما جوابم این بود کتک فحش تهمت خیانت و بیرون شدن  از خونم😔 من مادر بودم نتونستم زندگی دخترمو تباه کنم چون پدر خوبی برای دخترم بود نخواستم در حقش ظلم کنم و زندگیش بشه پر از استرس و غم ...دختر من هم پدر میخواست هم مادر پس موندم اماااا شوهرمو از قلبم بیرون کردم الان من یه دخی باکلاسم 😍 انواع لاکارو دارم یه عالمه ماسک و کرم و اسکراپ  انواع لباسا رنگی رنگی یه دختر ژیگول و شیکم یه دختر شاد و خوش رقص دوستای خوب و پایه دور همی و مهمونی من حتی برای خودم کادو هم میخرم  من دیگه از چیزی نگذشتم من خودمو تو محبت کردن ب پای مردی ک لیاقت نداشته بود گم کردم من سخت درگیر شستن و روفتن و شوهر داری و پس انداز بودم خودمو از همه چیز انداخته بودم   ☹️اما الان  این منم یه دختر ک زندگیش واسه خودشو دخترشه😉 ک و ن لق بقیه ک باعث ازارم شدن 😝تنهایی و عشقه 
از لحاظ امنیتی بدنه پراید چطوره ؟محکم هست؟

چپی بخری نه 

ینی اگ ستون آسیب دیده باشه نه 

اما صفر یا حداقل چپی نباشه و موتور پیاده نشده باشه 

بله عزیزم چرا که نه 

اما خب قابل قیاس با دویس شیش نی 

چون کلا سیستم ماشین متفاوت 

دید به جلو به پهلو متفاوت 

مسلط بودن رو صندلی متفاوت 

چون خودم رو 111راننده شدم و الان که 207سوار میشم به کل فرق داره 

خدایا شکرت 🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا یه سوال دیگه. پراید مدل ۹۰ خوبه. یا ۲۰۶ مدل ۸۱ ؟؟؟؟؟

هشتاد یک تصادفی هس؟ 

ببین مدل هشتاد یک ینی بالا ده سال عمر کرده 

ماشین ایرانی هم که میدونی 

چی بگم والا از نظر من پراید 

خدایا شکرت 🙏🙏🙏
2728
2738
من ۲۰۶ تیپ ۵دارم قبلا پراید داشتم راضی هستم ازش خیلی ۲۰۶ سالم کم کرد سال ۹۰تا۹۳پیدا کنی خیلی خوبه به ...

تیپ پنج گرونه عزیزم.ما زیر بیست تومن پول داریم. شوهرم میگه بین ۹۱ تا ۹۴ تحریم بود کیفیت ماشینا به شدت اومد پایین. به نظرت ۲۰۶ سالهای ۸۲ تا ۸۵ چطوره؟

منم صبی خریدم راضیم باهاش ی دور زدم حالام باز شوهرم رو معامله ی زانتیا هم داره میگه هر کدوم خودت میخ ...

صد درصد زانتیا رو انتخاب کن .من یه مدت زانتیا داشتم عالی بود الان 206 دارم به زانتیا نمیرسه

درگیر عشق تو شدم تو که خواب و خیال شبامی.قید همه چیز و زدم واسه اینکه الان تو باهامی.هر چی تو دنیاس به کنار تو تموم چیزی که میخوامی.وقتی بهت خیره میشم چشمام از تو سیر نمیشن.رویای شب های منی تو همونی که عاشقشم.زندگی بی تو واسه من خیلی سخته حتی تصورشم.هر جا که باشی تو فکر توام حس میکنم  پیش منی.باور قلبم اینه که ما تا اخرش مال همیم.ماه قشنگ شبام.مثل یه خوابی برام.........
تیپ پنج گرونه عزیزم.ما زیر بیست تومن پول داریم. شوهرم میگه بین ۹۱ تا ۹۴ تحریم بود کیفیت ماشینا به شد ...

من مدل واسه ۹۳دارم خیلی راضیم ولی خوب از آشنا خریدم ماشین دست به دست نشده بود بنظرم این خیلی مهم تو ماشین که از کسی بخری که ماشین از صفر دستش بود

تیپ پنج گرونه عزیزم.ما زیر بیست تومن پول داریم. شوهرم میگه بین ۹۱ تا ۹۴ تحریم بود کیفیت ماشینا به شد ...

ببین باید ببینی ماشین سالم یا نه پدر شوهر من ۲۰۶ سال۸۲داشت جونی شوهرم ماشین داغون کرده ولی همسایه ما ۲۰۶ مدل ۸۴داره نو انگار ۹۲همیشه تو پارکینگ پارک بود باید ببینی ماشین سالم یا نه حتما قبلش پیش یه مکانیک و تشخیص رنگ برو