2737
2734
عنوان

دلم یه اسم خوشگل دخترونه میخواد... چرا پیدا نمیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1558 بازدید | 104 پست
یعنی میبینم تیکرم تک رقمی شده نمیدونم ذوق کنم یا دل نگرون باشم. چون همیشه آرزو داشتم ببینم یک رقمی ش ...

به بقیه چیکار داری .تو و همسرت باید دوست داشته باشین

خدایا ممنون که یک ذره ی کوچیک از محبتت و توی دلم جاکردی. 😙😙😙 میشه برای سلامتی نینیم یک صلوات بفرستین. ممنون😙😙😍😍
یعنی میبینم تیکرم تک رقمی شده نمیدونم ذوق کنم یا دل نگرون باشم. چون همیشه آرزو داشتم ببینم یک رقمی ش ...

به بقیه نگو. انتخاب کن و زمانی که شناسنامه گرفتی اعلام کن. از رو تجربه میگم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا از کسی بجز همسرت نظر نخواه.چون هر اسمی بگی بلاخره ینفر پیدا میشه بگه بد نیس

من ریخته ایم در رگ تو شیره جان....هی چرخ بزن در من و دل را بتکان.....این هم نفسی چه حس و حالی دارد....در پیکر من دو قلب دارد ضربان💛💙  
2728

عزیزم واسه اسم بچتون فقط خودت و همسرت به توافق برسین  از دیگران مخصوصا   اقوام شوهر نظری نپرس .

چون مطمئنا یه مخالف پیدا میشه و شما مردد میشی .

من اسم دخترمو تو 8 ماهگی که اومدن سیسمونی ببینن به همه گفتیم .

یه اسم خوشکل بهت میگم تکه تک، من که به امیدخدا اگه بچه ام دختر بود اسمشو میزارم آدرینا

رَبَّنــٰا وَلَا تُحَمِّلْــنَا مَا لَا طَـاقَةَ لَنَـا بِهِ✨🕋🤲🏻
2740
به بقیه نگو. انتخاب کن و زمانی که شناسنامه گرفتی اعلام کن. از رو تجربه میگم!

مشکل اینه که همسرمم مثل بقیه هرچی گفتم ساز مخالف میزنه. 

بدبختی اینه که خودشم تلاشی نمیکنه بگرده ببینه چی خوبه.فقط میگه خوبه بد نیست. هنوز نشده بیام با کلی ذوق یه اسم بهش بگم بگه خیییییلی قشنگه. 😒 

💚خداجونم هزاران بار شکرت.👸
2706