2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایشالله خدا به هر کی که دلش نی نی میخواد یه بچه سالم وصالح بده دعا کنید منم نی نیمو صحیح وسالم بدنیا بیارم خیلی استرس دارم😉😉

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم   چونکه کفش پوشیدن راحتتر از فرش کردن تمام خیابان هاست  ....مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته  ..هر داغی روزی سرد میشود ولی پخته هیچ گاه خام نمیشود  
دخترش بشه۱۰سالشه ایشون۶۵سالشه😲😲😲 به نظر من ک بچه اوردن تو سن بالا اصلا خوب نیست

بله نظر شما درسته ولی نه تو این مورد.قطعا این خانوم هم دلش میخواسته تو جوونی مادر شدن و تجربه کنه ولی قسمتش این نبوده دیگه

یه مامان ۲۹ ساله پر انرژی💪💪مامان مهراس ماهور مسیحا  من میتوااااااانم💪
2731
آخی  منم همیشه این استرسو دارم  جفتتون پایین بود؟

نه انفاقا،، وقتی مشکل نداری چرا الکی استرس داری و به بدنت جو بد میدی،،، این مشکل برای هر کسی پیش نمیاد عزیزم نگرانیت بی مورده

نه انفاقا،، وقتی مشکل نداری چرا الکی استرس داری و به بدنت جو بد میدی،،، این مشکل برای هر کسی پیش نمی ...

ممنون گلم 

آخه این اتفاق برا خیلی از خانمای نی نی سایت افتاده

انشالا شما هم به سلامتی نی نیت رو بغر کنی

بله نظر شما درسته ولی نه تو این مورد.قطعا این خانوم هم دلش میخواسته تو جوونی مادر شدن و تجربه کنه ول ...

حتما که میخواسته،، اما خوب الان شده،، خدا هم الان واسه ایشون خواسته،، در ضمن یادمون نره بچه ای که بدنیا میاد قبل از اینکه بچه ما باشه بنده خداست،، و ما تو ایجادش کمترین نقش رو داریم،، حتما خدا نقشه زندگی خاصی برای این بچه داسته که الان فرستادتش به ابن دنیا و با این پدر و مادر

حتما که میخواسته،، اما خوب الان شده،، خدا هم الان واسه ایشون خواسته،، در ضمن یادمون نره بچه ای که بد ...

عزیزم منم با شما هم نظرم من در جواب اون خانوم که گفت بچه تو سن بالا خوب نیست اونو گفتم

یه مامان ۲۹ ساله پر انرژی💪💪مامان مهراس ماهور مسیحا  من میتوااااااانم💪
من ۲ بار با وزن خیلی بالا در حد غیر ممکن باردار شدم

جدی؟ خداروشکر. خدا بهت بخشه بچه هاتو عزیزم.

والا من ک وزنم داغون نیس دکتر انقد گفته لاغر شو لاغرشو تا بچه دار شی واقعا ناامید شدم. چون لاغری سخته واقع😔

خدایا ممنونم که معجزه کردی و تو دلم نی نی گذاشتی😍😍 واسه سالم بودن نی نیم یه صلوات میفرستید؟❤❤
جدی؟ خداروشکر. خدا بهت بخشه بچه هاتو عزیزم. والا من ک وزنم داغون نیس دکتر انقد گفته لاغر شو لاغرشو ...

اره قبول دارم هر جا میبیننم باور شون نمیشه خودم اصلا امید نداشتم

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹
بالای ۱۰۰

بالای 100 یعنی چقدر?قدتون چقدر هست?فعالیتتون چقدر بود که باردار شدین?

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه