2737
2734

چیکاررکردید الان خوب شده خسته شدم همش به بچه اسپری وانتی بیونیک میدن 

من شبیه کسی در دنیا نیستم پس زندگیم نمیتواند شبیه دیگری باشد پس میخواهم خودم باشم فقط همین

الانم باز اینجوری شده دکترنبردم حالش خوبه ولی صدای سینش دیونم میکنه این اسپریا همش کورتن.

من شبیه کسی در دنیا نیستم پس زندگیم نمیتواند شبیه دیگری باشد پس میخواهم خودم باشم فقط همین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

۲۲ ماهشه

سرفه ام داره انگاری خلط داره ولی حالش خوبه ولی فعالیت میکنه سینش بدتر صدامیده

2738
عزیزم دمنوش آلاله بهش بده.البته چه سنی هست؟ یا با الاله بخور بده بچه رو

براچی خوبه

خس خس سینه مربوط به الرژی و ریفلاکسه ن سرما خوردگی

اخه هروقت سرمامیخوره اینجوری میشه.

پسرت زمینه الرژی داره 

بنفشه و آویشن و چای کوهی بخر از هر کدوم یه قاشق مرباخوری باهم ۲۰ دقیقه دم کن روزی یه استکان بده بخوره با عسل شیرین کن حتما

مواظب باش بجای بنفشه  بهت پنیرک نده عطاری چون بنفشه گرونه خیلی از عطاریا جابه جا می دن

وقتی داروهاش تمامدشد به مدت ۴۰ روز هروز بهش بده موقع سرماخوردگی هم بهش بده این داروها هم سیستم دفاعیش رو بالا می بره هم برای حساسیت خوبه اگهذبتونه سینش رو از پشت ماساژ بدی که خونرسانی ببشتر بشه  تو دفع اخلاط خوبه  

اللهم عجل لولیک الفرج (اللهم صل علی محمد و آل محمد)

پسرت زمینه الرژی داره   بنفشه و آویشن و چای کوهی بخر از هر کدوم یه قاشق مرباخوری باهم ۲۰ ...

خیلی ممنون .خوب میشه دراینده یاهمش همینجوره

من پسرم سه سالش بود رفتیم کربلا از قبلش چون مهد می رفت داعم مریض می شد که رفتیم و برگشتیم بدتر شد سرفه هاش و اصلا خوب نمی شد که چند تا دکتر بردم گفتن آسم هست و اسپری دادن وای من ترسیدم موندگار شه دوماه بود دایم سرفهدداشت بردم دکتر طب سنتی بهش اینو داد با یه قطره اونم برای تقویت سیستم دفاعیش بود با یه حجامت الرژی که حجامت رو چون زمستون بود انجام ندادم همون کارها رو کردم خداروشکر پسرم بعد یک ماه کلا خوب شد حجامتشم تیر انجام دادم برای پیشگیری  و تقویت سیستم دفاعیش

اللهم عجل لولیک الفرج (اللهم صل علی محمد و آل محمد)

2706