2752
2734
عنوان

این تاپیک رو واسه کسانی زدم که از بودن من و تاپیکام ناراحتن...(شقایق)

| مشاهده متن کامل بحث + 4763 بازدید | 67 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چقدر سخت میگیرین اون هم نظرش رو گفته بهت یه پیشنهادی داده شما که انقدر منطقی صحبت میکنی خوب خودتم یذره انتقاد پذیر باش به نظر این کاربر این کار شما خوب نیست یذره بهش فکر کن جای اینکه جبهه بگیری
منم با مایی موافقم...همه میتونن شقایق جون رو دوس داشته باشن و هیچ کس هیچ مشکلی با دوستی ها نداره!
یه نفر یه حرفی زده...اگه دوست دارید میتونید براش دلیل بیارید و قانعش کنید...نه اینکه همدیگه رو ناراحت کنید.
همتم بدرقه ی راه کن ای طائر قدس
که دراز است ره مقصد و من نوسفرم...
اخه میدونی دینا جون مسیله به نظر من ربطی به شخص نداره خوب شقایق جون رو دوست دارن خیلی هم خوبه ما همه اینجا همدیگر رو دوست داریم ولی اینکه چون یه نفر نظرش مخالف رفتار ایشونه همه هرچی میخوان بهش میگن به نظرم خیلی کار درستی نیست
منم با مایی و دینا موافقم اینجا قسمت تبادل نظره نه قربون صدقه رفتن قرار نیست یکی بیاد هی تاپیک بزنه همه بیان به به چه چه کنن هر جایی مخالف هم پیدا میشه اگه نمی تونین از فکرتون و عقیدتون دفاع کنین و جواب مخالفاتونو بدین مشکل از شماست نه از کسی که نظری مخالف نظر شما داره
خداوندا! پناهم باش و یارم باش... جهان تاریکی محض است
میترسم ! کنارم باش!
به نظرم منم کار درستی نیس...شقایق جون میتونه یه کلوپ بزنه به اسم اینکه کیا شقایق رو دوست دارن...نه اینکه چون یه نفر مخالفش حرف زده بیاد بگه بعضی ها از بودن من ناراحتن! مگه بودن شقایق جای کس دیگه ای رو تنگ میکنه؟! این یه جورایی مظلوم نمایی و نشنیدن حرف مخالفه ! اون بنده خدا شاید منظوری نداشته که همه اینجوری جلوش جبهه بگیرن!
همتم بدرقه ی راه کن ای طائر قدس
که دراز است ره مقصد و من نوسفرم...
حتما تنگ کرده دینا جون
یه جوری تاپیک زدن من اولش فکر کردم بنده خدا شقایق چه تاپیکی زده بوده که اومدن بهش حرف زدن اومدم تو دلداریش بدم دیدم نه بابا قضیه مظلوم نماییه
خداوندا! پناهم باش و یارم باش... جهان تاریکی محض است
میترسم ! کنارم باش!
شقایق گلم.برو بخواب چون استرس الان برای تو خوب نیست.
ولی به نظر من هم حق با تو است.چون بهار هم جور بدی بهت تذکر داد.و گفت یکی مثل تو بود ...رفت.یعنی چی؟شقایق هم بره خوشحال میشین؟جاتون توی سایت باز تر میشه؟
سلام به همه دوستان مخالف و موافق که نظر گذاشتند....من اگه انتقاد پذیر نبودم که تا حالا باید صد بار ازین سایت می رفتم و اینکه نیازی به مظلوم نمایی ندارم عزیز دلم که گفتی مظلوم نمایی میکنی...نه کمبود محبت دارم نه مریضم...شکوفه جون من آدم خونسرد ی هستم و فک رمیکنم تو توهین هایی رو که تو این دو سه هفته به من شده ندیدی بخاطر اینکه چرا تاپیک میزنم ...یا این چه موضوعیه که براش تاپیک زدی که این دو مورد به خودم ربط داره و اینکه همیشه برای قضاوت خودتو بزار جای دیگران....در ضمن من از انتقاد کردن و انتقاد شنیدن بدم نمی یاد ماشالله ما آدما فقط انتقاد کردنو بلدیم شاید تا چند سال پیش انتقاد پذیر نبودم ولی الان دیگه اونطوری نیستم..... اون بنده خدا که شماها ازش دفاع میکنید خیلی خانم گلیه و دوست منه و تو تاپیکایی که میزاره من اگه تونستم کمکش کردم ولی متاسفانه همه پستاشو پاک کرده ...شما نمی تونید ببینید که چطور حرف زده با من....من مضوعی مثل خیانت شوهر و مادر شوهر و ازین چیزای مزخرف ندارم که همه به به چه چه کنن به کسی هم کاری ندارم .....در هر حال تا این گیر دادنای الکی هست من تاپیک می زنم و اعتراض میکنم....روز همگی خوش
2706