2737
2734
عنوان

نقطه ضعف بزرگتون چیه؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 1783 بازدید | 68 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هروقت به رفتن از ایران فکر میکنم مثل ابر بهاری اشک میریزم، فکر نکنم هرگز بتونم از عزیزانم دل بکتم

جدا شدن از والیدین سخته ولی بدترش جداشدنه پدرمادر و طلاقه

خدا نکنه فرزندی فرزند طلاق باشه

2731
جدا شدن از والیدین سخته ولی بدترش جداشدنه پدرمادر و طلاقه خدا نکنه فرزندی فرزند طلاق باشه

اونم حیلی سخته همیشه انگار یچیزی تو زندگیت کمه، یه حس نداشتن همزمان هردو زیر یک سقف!

دنیام=شوهرم+دخترم  

زود عصبی میشم وزود رنجم،کسی بخواد یه چیزی جابه جا کنه اگه استفاده کرد باید بزاره سرجاش،از اونایی ک ریزش مو دارن خوشم نمیاد چون همه جای خونه ام پر مو میشه،دوست ندارم کسی تو اتاق خوابمون بیاد،دوستندارم کسی بو یا صدای نفساش بهم بخوره،خوشمم نمیاد کسی جز شوهرم بهم بچسبه یا خیلی خیلی نزدیک بشینه،بفهمم یکی دروغ میگه همونجا فاتحه اش خونده اس و......

۳- راه ساده و بی دردسر چاق شدن صورت مصرف روزانه ۵۰ گرم از مغزهاست مثل تخمه افتابگردان بادام پسته فند ...

این درسته من صورتم لاغر بود مغزیجات ومیوه امو مرتب خوردم واقعا جواب داد

2738
چن روز دیگ نامزدیمه نمیدونم با صورتم چیکار کنم 😔😥😥😟😟

عزیزم من شنیدم سیب زمینی سرخ کرده باعث پرشدن صورت میشه روزی چندنوبت بخوردرکنارش ازعطاری عرق یونجه بخریه مدت بخوری چاق میشی سیب هم بخوربرای پرشدن صورت خوبه