2737
2739

یک ماهه که حالم خوب نیست دل درد شدید میگیرم اما دریغ از ی ذره دل سوزی اصلا رحم و نداره شوهرم انگار من برده شدم ی هفته هست بهش میگم پول بهم بده خودم میرم دکتر تو هم بچه رو نگهدار اصلا نمیگه تو با کی هستی واقعا خسته شدم امروز مرخصی گرفته خوابیده توی خونه صبح رفته بیرون رفته خرید کرده اما واسه خودمون که نه واسه خواهرش که شوهرش بیکاره تازه به من که نگفت حالا کاغذ کارت خون رو دیدم اخه من چقد بد بختم چطوری بهش بگم بابا مریضم میفهمی فقط میگه چه فیلمی داریم از دست تو ی ماهه میگی مریضم شما بگید چیکار کنم اینا که میگم درده دل به خدا ولی الان 5 ساله ی چادر واسم نخریده تازه بایدم چادر بپوشم ی چادر دارم روی سرش پاره شده خوب چی بگم به کی بگم اینقدر از روی من میگیره میده به خانوادش بچمونم مثل این بچه بد بخت سر راهیا شده نه ی دست لباس درست داره نه ی جفت کفش به خدا خیلی اذیتم توی تنهایی میشینم گریه میکنم چقدرم از بابام پول بگیرم اخه شوهرم حقوقشم بد نیست حتی پس اندازم میکنه ولی من انگار واسش کلفتم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه مرد بی انصافی .. ناراحتت شدم عزیزم . جرات پیدا کن بهش بگو که چه نیازایی خودتو بچت داری تو سکوت کنی اون عوض نمیشه محکم جلوش وایسا درست میشه . منم مثل تو بودم شاید خیلی بدتر از تو ولی چون دیگه ازش نمیترسم اون هم دیگه مثل قبل نیست . 

2731
چه مرد بی انصافی .. ناراحتت شدم عزیزم . جرات پیدا کن بهش بگو که چه نیازایی خودتو بچت داری تو سکوت کن ...

اصلا نمیشه باش حرف زد فقط از وضع اقتصاد میناله بعدم میگه من خودم به اینجا رسیدم من توی خونه بابامم کار میکردم ی ریال از بابام بهم نرسیده تو که دیدی حتی برام عروسیم نگرفتم ولی با این وجود هر چی داره ماله اوناس منم هیچی

پس کی واسه مادرش چادر بخره و به منم نگه تا ی دفعه بفهمم همیشه همین جوره شما بگو چیکار کنم

ببین دوست من هشت ساله با این وصعیت داری کنار میای خدا بهت عمر طولانی بده تا اخر عمر نیتونی اینجوری تحمل کنی؟یا به مهارت پولساز یاد بگیر دستت بره توجیب خودت یا برو مهریه تو بزار اجرا محکم گوشمالیش بده یا ببرش زوج درمانی شاید حرف رو از دهن یک شخص سوم شنید و گوش کرد از همه ی این حرفا گذشته بچه ات چه گناهی کرده فقط که خود ادم تنها نیست که بگه هر جوربشه میسازم 

حال متکلم از کلامش پیداست
2738
اصلا نمیشه باش حرف زد فقط از وضع اقتصاد میناله بعدم میگه من خودم به اینجا رسیدم من توی خونه بابامم ک ...

تا وقتی جلوش درنیای وضع همینه اون میبینه تو هیچی نمیگی خیال میکنه از وضعیتت راضی هستی نذار همینطوری پیش بره به خانوادش بگو .. بگو پولی که برای شماها خرج میکنه حق من و بچمه من راضی نیستم 

تا وقتی جلوش درنیای وضع همینه اون میبینه تو هیچی نمیگی خیال میکنه از وضعیتت راضی هستی نذار همینطوری ...

مادر شوهرم مثل اینا که همش توی زجر هستن فقط ناله میکنه اینم میریزه توی حلقش خفش میکنه مهمون که میاد براشون انگار واسه ما اومده همه چیز با ما هست 

مادر شوهرم مثل اینا که همش توی زجر هستن فقط ناله میکنه اینم میریزه توی حلقش خفش میکنه مهمون که میاد ...

این همه ظلمو قبول نکن تو یه انسانی اینجوری که میگی من حرص میخورم پاشو یه کاری کن تو یه بار دنیا میای نذار انقدر بتازونه تو پیر میشی مریض میشی اون عین خیالش هم نیست تو واقعا اینو برای خودت میخوای؟؟ 

شاید نظرم بیرحمانه به نظر بیاد،اما تقصیر خودته عزیزم.

چادر پاره سرت میکنی،درد میکشی،تن بچه ت لباس کهنه میکنی،بعد میشینی آه و ناله میکنی و از دیگران میپرسی:چه کنم،چه کنم.

مگه موقعی که زن این آقا شدی،یا وقتی ازش حامله شدی،یا وقتی برای اولین بار چادرت کهنه شد،یا وقتی اوایل ازدواج دیدی تو خونه خرج نمیکنه،از کسی  مشورت خواستی؟ که حالا از دیگران میپرسی که بهت بگن چیکار کنی؟

اگر فقط برای آه و ناله و درد دل اومدی اینجا و بعد دوباره میخوای برگردی و چادر پاره ت رو سرت کنی که هیچی،اما اگه واقعا میخوای به خودت بیای،پیشنهادهای فرشته صورتی رو انجام بده. تو مادر یک بچه ای،قراره یک انسان درست،به حامعه تحویل بدی.نباید اینقدر منفعل باشی که تو زندگیت،خرابکاری بکنی،بعد منتظر باشی که بقیه بیان بهت راه حل بدن.

شاید نظرم بیرحمانه به نظر بیاد،اما تقصیر خودته عزیزم. چادر پاره سرت میکنی،درد میکشی،تن بچه ت لباس ک ...

ای بابا شما هم فکر میکنی من مقصرم وقتی یکی مثل مار خوش خط و خال وارد زنگی ادم میشه بعدم روز بهروز عوضی تر میشه میشه چیکار کرد هر موقع ازش چیزی خواستم انگار بهش فحش داده بودم میزاشت میرفت از خونه حالا تازه اگه بعد کلی منت ی کاری واسم میکرد از فرداش با هام قهر میکرد شاید یک ماه اصلا حرفم نمیزد 

2706