2752
2734
سلام بستگي داره هفته چند باشي عزيزم  من يک بار سقط داشتم هفته 6 اصلا نفهيمدم کي سقط شد . هيچ در ...

الان بچه دارین؟

نی نیم نموند واسمون دل من وباباش خیلی گرفته از رفتنش میشه دعا کنید بعدی سالم بیاد تو دلم😢
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چاره ای ندارم باید سقطش کنم شرایطشو ندارم😔

مشکلت چیه؟

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2731

من که استفاده کردم نیاز به کورتاژ نداشتم بقایای جنین هم مونده بود ولی صبر کردم دفه اولی که پریود شدم و همینطور دفه دوم دفع شد و پاک شدم دکترا سریع میگن باید بیای کورتاژ بیشتر هم بخاطر هزینشه متاسفانه

ولی پله بری پایین (فقط پایین رفتن واسه دفع بقایای جنین تاثیر داره) یا طناب بزنی و یکم فعالیت داشته باشی بقایا هم دفع میشه ایشالا.

موریانه ها حرامتان این تن که میخورید پر از حسرت های شیرین بود   
من توی دوماهگی قرص خوردم سقط شد الانم مثل چی پشیمونم چون 7 سال میگذره و من دیگه باردار نشدم 

دکتر نگف مشکل چیه؟ گف ب اون سقط ربط داره؟

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
شرایطشو ندارم با قرص بباردار شدم درحالی که مرتب و سروقت خوردم حتی یک روزم یادم نرفته .قربون خدا و حک ...

اگه میتونی نگهش دار

من بچه هام ناخواسته از دستم رفتن بعد یک سال هنوز جگرم خونه

انگاار دیروز بوده حالا عوارضش بماند

خر گفت علف ابی است گرگ گفت نه سبز است .رفتند نزد شاه جنگل (شیر) ماجرای اختلاف را گفتند.شیر گفت گرگ را زندانی کنید .گرگ گفت مگر علف سبزنیست ؟ شیر گفت سبز است . ولی دلیل زندان تو بحث کردن با خر است .هرگز با نادان ها بحث نکنید .
شرایطشو ندارم با قرص بباردار شدم درحالی که مرتب و سروقت خوردم حتی یک روزم یادم نرفته .قربون خدا و حک ...

توروخدا نگهش دار من خیلی پشیمونم که سقط کردم میخواستمش ولی عقد بودم

نی نیم نموند واسمون دل من وباباش خیلی گرفته از رفتنش میشه دعا کنید بعدی سالم بیاد تو دلم😢
واي خودت سقط کردي يعني بچه سالم سقط کردي ؟

اصلا نمیدونم شایدم کمتر از دوماه بود شایدم فقط یک ماه بود که باردار شده بودم 

وقتی به شوهرم گفتم پریودیم عقب افتاده شاید باردار باشم مثل دیونه ها شد چشماش از عصبانیت قرمز شد و داد میزد کلی باهام دعوا کرد که من بچه نمی خوام  و ... منم خیلی ناراحت شدم رفتم 4 تا قرص LD باهم خوردم دو روز بعدش پریود شدم ولی با همیشه فرق داشت درد زیاد خونریزی زیاد

الکی سقط نکن تورو خدا. یه چرخ همین سایت بزن ببین چقدر آرزوشو دارن. خدارو شکر کن و نگهش دار

نمیتونم بخدا نمیتونم .خدا چرا اینکارو با من میکنه اخه چرا بباید باردار بشم اونم با قرص اونم دوبار رابطه فقط

2706