2737
2734
عنوان

مامانهای دوقلوها لطفا لطفا بیاین❤

| مشاهده متن کامل بحث + 595 بازدید | 83 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی واقعا جای مادر دوقلوها تو بهشته بخدا.بیماری شب بیداری شیر دادن بازی و همه ی سختیهارو دوبرابر می ...

به نظرم خستگی دو برابر نیست چون هی خستگی رو خستگی میاد واقعا کارها دوبله نیست انگار به توان میرسه گاهی خیلی سخته ولی از بیرون همه دلشون غش میکنه برای دوقلو ایشالا همه شون زنده و سلامت باشن انشالله

2731
ماکه پمپرز میخریدیم با این وض دلار همه ش خدا رو شکر میکنم یه هزینه مون کم شده

آفرین دقیقا از شیر ک گرفتمشون شوهرم بهم هدیه داد😂😂😂خسته شدیم دم و دقیقه شیرررر

الهم صلي علي محمد و آل محمد💖 
بیاین مامانااااا

عزیزم منم دوقلو دارم دختر پسر ... اول قصد داشتم باهم یادشون بدم ولی چون داشتم دیوانه میشدم یکی یکی یادشون دادم البته هربار یکی میرفت دستشویی اونم باید میرفت ولی اصراری به یاد دادن نداشتم یکی یکی یاد گرفتن ... سختیش یکی دوهفته و بعدش تمام یه روزی میشینی به این سختی ها میخندی و میگی چقدر الکی حرص خوردم تمام شد ولی واقعا بزرگترین سختیشون این دعوا ها و حسادت سر هر چیز کوچک که آدمو دیوانه میکنه

اگر کسی را یافتی  👀 که در لبخند غمت را دید !!!!! در سکوت حرفت را شنید !!! و در خشم ؛ محبتت را فهمید!!! بدان که او بهترین دارایی توست 
هم قیمت پوشک عادیه؟

اصلا شورت هست قابل شستشو داخلش یه لایه حوله س بیرونش پلاستیک خیلی گرمه دیرم خشک میشه دونه یی پونزده تومن فکر کنم همسرم گرفته بود ما چهارتا خریدیم چون بشوری کلی طول میکشه تا خشک شه اولاش دو بار یا بیشتر تو خواب جیش میکردن

به نظرم خستگی دو برابر نیست چون هی خستگی رو خستگی میاد واقعا کارها دوبله نیست انگار به توان میرسه گا ...

حرف دددلمو میزنید❤❤❤❤❤❤

2738
عزیزم منم دوقلو دارم دختر پسر ... اول قصد داشتم باهم یادشون بدم ولی چون داشتم دیوانه میشدم یکی یکی ی ...

تصور اینکه از پوشک گرفته بشن هم خنده به لبم اورد

کلللل خونه رو تمیز میکنم دلم میخاد یک روز مرتب بمونه😑به ساعت نکشیده کن فیکون میشه.جدیدا دستشون به جایی نمیرسه سرسره به اون سنگینی یواشکی میکشن تا اونجا میرن بالا برمیدارن

تصور اینکه از پوشک گرفته بشن هم خنده به لبم اورد

به خدا همش میگذره الان حرصم درمیاد  چقدر سر این چیزا حرص خوردم ولی بازم یاد نگرفتم و الان سر دعواهاشون که بیشتر شده حرص میخورم ..  واسه هم جون میدن و خیلی احساسی ان ولی سر تفاوت کوچک ترین چیزی دعوا میشه دیگه کل فامیل یاد گرفتن که حتی یه شکلاتم که میخرن پوسته هاشم رنگ هم باشه😄😄

اگر کسی را یافتی  👀 که در لبخند غمت را دید !!!!! در سکوت حرفت را شنید !!! و در خشم ؛ محبتت را فهمید!!! بدان که او بهترین دارایی توست 
کلللل خونه رو تمیز میکنم دلم میخاد یک روز مرتب بمونه😑به ساعت نکشیده کن فیکون میشه.جدیدا دستشون به ج ...

وای دقیقا منم سرسره خریدم ولی پشیمون شدم یکی شون که بالاس کل سرسره رو هول میدن چپ میشه😐

گاهی فکر میکنم دیگه چیزی از خودم به عنوان یه ادم باقی نمونده 😢

عزیززم انشااله خدا قوتمون زیاد کنه ❤من داشتم افسردگی میگرفتم دیگه سرکوچمون باشگاه باز شد بعد از دو سال ونیم کلاس ثبت نام کردم ساعت ۴ظهر گرما میرم ولی واقعا بهش نیاز داشتم.هممممش خونه و وقف بچه ها

2706