2733
2734

دوستان من سی فروردین جراحی باز کیست تخمدان شدم از اون موقع تا حالا همش زیر نظر دکتر گوارشم همش روده کوچکم یعنی بالای ناف و دور ناف درد میگیره و بیشترم بعد غذا معدم قارو قور میکنه اخه تا کی باید قرص بخورم ؟ این دوران تا کی ادامه داره که خوب بشیم ؟ باور کنیدبچه ها روده کوچکم نفخ و درد ایجاد میشه بعد غذا و معدمم قارو قور میکنه بخدا خسته شدم انقدر قرص های گوارشی خوردم تا کی ادامه داره این داستان ؟ خسته شدم بخدا ؟😢😢😢

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلام .تو یه تاپیک خوندم که نوشتین مشکل مری دارین.میشه بمنم کمک کنین؟من غذا ابتدای سینم گیر میکنه. بعد قفسه سینم درد میگیره تا نیم ساعت. وقت دکتر هم دارم

خیلی میترسم.همش تو سایت چیزای بد نوشته

سلام عزیزم

من عمل کیست تخمدان درمویید انجام دادم

اما سمت راستم یه جوریه

داشتم سرچ میکردم پست شما رو دیدم

شما مشکلت چی بود

برای جی بود

چطور درمان شد؟

الان ۱۰ روز از عملم میگذره اما سمت راست شکمم بغل ناف بالاتر گاهی پایین تر احساس سوزش تیزی و سنگینی میکنم نمیدونم از چیه خیلی نگرانم میشه کمکم کنی؟

سلام .تو یه تاپیک خوندم که نوشتین مشکل مری دارین.میشه بمنم کمک کنین؟من غذا ابتدای سینم گیر میکنه. بع ...

سلام خواهش میکنم به منم جواب بدید شما آندو یا کلونو کردید ...علت مشکلتون چی بوده ؟منم همین مشکلو دارم😔

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞
نیاره جان خوب شدین شما? منم اینجوریم. عمل برداشتن رحم انجام داده ام. دو هفته است. جواب بده لطفا

تو رو خدا شما حدااقل جواب بدید خوب شدید شما؟ درد داشتید قبل اجابت مزاج؟

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.