2737
2734
عنوان

باردارم دندون عقلم خیلی درد می کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 880 بازدید | 20 پست
من میخک زدم پسرم 12 ساعت تکون نخرد  یه جور مسکنه  مردم و زنده شدم

گل محمدی گذاشتم روش خداروشکر اروم شده چند روزه دکترم گفت سه ماهه دوم مجوز میدم بکشیش مامانمم گفت میخک نزار

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من همه پیام هاتون و پست هاتون رو خوندم - تنبلی داشتین - چجوری باردار شدین ؟ بعد چند مدت ؟ جنسی ...

سلام نی نیم دختره الان یکسالشه چهار پنج سالی درگیر تنبلی بودم سه بار ای یو ای کردم یه بار ای وی اف با ای وی اف باردار شدم که تو هفت ماهگی دخترم از دست دادم بعد شش ماه با ورزش و رازیانه و قرص چربی سوز طبیعی باردار شدم تنها راه حل تنبلی تخمدان ورزشه من همه راهها رو رفتم

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
سلام نی نیم دختره الان یکسالشه چهار پنج سالی درگیر تنبلی بودم سه بار ای یو ای کردم یه بار ای وی اف ب ...

پلی کیستیک یا همون pco بودین؟؟؟ وقتی باردار شدین پلی کیستیک از بین رفته بود؟ لتروزول و آمپول استفاده میکردین؟؟؟

2731
پلی کیستیک یا همون pco بودین؟؟؟ وقتی باردار شدین پلی کیستیک از بین رفته بود؟ لتروزول و آمپول استفاده ...

الان بعد زایمان که تقریبا منظم شده البته وزنم کم شده تو ۴_۵ سال همه جور دارو مصرف کردم اوایل فولیکول داشتم بعدش دیگه با دارو هم فولیکول نداشتم