2737
2734
عنوان

در مورد حکیم نباتی

| مشاهده متن کامل بحث + 298909 بازدید | 1970 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام سام عزیز.پیغامای قبلیت رو خوندم.عزیزم من شرایطت رو درک میکنم.میدونم برای ما که به دلیلی تا حالا مادر نشدیم انتظار خیلی سخته هر ماه که میگذره سخترم میشه .ولی عزیزم وقتی خدا یکی از بهترین بنده هاش رو جلو راهمون قرارداده خودش یه نعمت بزرگه.کسی که بر عکس خیلی از دکترای امروزی که فقط ناامیدت میکنن بدون هیچ چشم داشتی میخواد بهمون کمک کنه
و من یتوکل علی الله فهو حسبه*** السَّلام عَلَى الحُسَیْن ، وَعَلَى عَلیِّ بْنِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَینِ
2742
سام جان میشه بگی از چه طریق با حضرت اقا اشنا شدی؟
و من یتوکل علی الله فهو حسبه*** السَّلام عَلَى الحُسَیْن ، وَعَلَى عَلیِّ بْنِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَینِ
گلابتون جون سلام.همون طور که ارمینه جون گفتن تاثیر نبات تا شش ماهه.البته ما یه بار بعد از پنج ماه نوبت گرفتیم.ماه اول که نبات رو خوردید طبق روال قبلی که برای بارداری اقدام میکردید عمل کنید .به امید خدا زودتر نتیجه بگیرید
سلام سمن جان. ممنون که جوابمو دادی. حرفهایی که میگی کاملا درسته. اما الا دیگه زندگیم در خطره. موفق نمیشم نوبت ملاقات مجدد بگیرم. شوهرم دیگه تمایلی برای تماس نداره. دیگه راهی ندارم.
2738
سلام به همگی،قبلام گفتم که شوی عزیز قبول نمیکنه،در ثانی از تاریخ تخمک گذاریمم دیگه گذشته فایده مایده نداره،چیکارکنم حالا؟اگه این ماه هم نتیجه نگیرم دیوونه میشم،خدا به هممون رحم کنه و لطف
سمن جان خیلی متوجه پیامت نشدم،منظورتون چی بود بعد پنج ماه نوبت گرفتید؟پنج ماه طول کشید تا بتونید نوبت بگیرید یا پنج ماهه که ...؟الان نبات گرفتید ؟استفاده کردید؟من خیلی تاپیک های قبلی رو نخوندم خیلی در جریان نیستم
سام عزیز من هم نبات رو خوردم.ولی خدا تا به حال صلاح ندونسته که نتیجه بگیرم.حتی خانمهایی که مشکلی برای بارداری ندارند زمان باردار شدنشون با هم فرق میکنه.سام جان هر وقت دوست داشتی برام ایمیل بزن .لطفا صفحه ی 40 تاپیک پیغامهای نیایش جون رو بخون .برای من که جالب بود از نظر زمان باردار شدن. البته اگه کتاب جلوات حق رو خونده باشی دیگه نباید هیچ شک و دودلیی برای نتیجه گرفتن داشته باشی چون یکی از توصیه های حضرت اقا برای بارداری نداشتن هر گونه شگ ودودلی از هر دو طرف به خصوص خانمهاست
گلابتون جون منظورم این بود که بعد از پنج ماه که نتیجه نگرفتیم میتونستیم یک ماه دیگر هم با توجه به تاثیر نبات صبر کنیم ولی بعد از تموم شدن پنج ماه دوباره پیش حضرت اقا رفتیم و نبات گرفتیم
میتونی به شوهر گرامیت بگی برای اینکه خیالتون راحت بشه روزهایی که حضرت اقا ملاقات داره بره و از خادمین اقا سوال کنه
2706