2737
2734
عنوان

در مورد حکیم نباتی

| مشاهده متن کامل بحث + 298910 بازدید | 1970 پست
بعد نبات چند ماه باید صبر کرد
,وَمَن یَتَّقِ اللَّهَ یَجْعَل لَّهُ مَخْرَجًا وَیَرْزُقْهُ مِنْ حَیْثُ لَا یَحْتَسِبُ وَمَن یَتَوَکَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ إِنَّ اللَّهَ بَالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِکُلِّ شَیْءٍ قَدْرًا برجمال پر نور محمد و مهدی صلوات

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
سلام شادی جون خوبین چرا دیر دیر میای اینجا. ما هم چند باری تماس گرفتیم ولی مرتب مشغول بود و هر وقت هم آزاد میشد میرفت روی منشی که نوبت پر شده . چرا اینا هیچ فکری برای مردم نمیکنن؟؟ دیگه خسته شدم. باید یه کسی باشه که به حاج آقا بگه که اوضاع چطوره. یا مثلاً ماها که یه بار نبات رو گرفتیم ولی نتیجه دیدیم باید یه جوری بتونیم شرایط رو به ایشون اطلاع بدیم. فکر کنم اینجا هم پارتی باید داشته باشی
بچه ها به نظر من هر کس موفق شد بره پیش حاج آقا بهش بگه که خیلی ها منتظرن بیان ولی موفق نمی شن اگه خط تلفن رو زیاد کنن بهتره . منم موفق نشدم تا حالا
لا حَوْلَ وَلا قُوَّةَ اِلاّ بِاللَّهِ الْعَلِىِّ الْعَظیمِ
2740
سلام دوستان ,اینجا به هیچ وجه پارتی بازی نیست چون ما یکی از اقایونو که نزدیک منزل حاج اقا منزلشون هست و حاج اقا رو میشناسن و بهشون گفتیم ,گفتن فقط بایدخودتون زنگ بزنید تا موفق بشید ,تلفنها هم زیاد تر شه فرقی نمیکنه چون حاج اقا فقط یه تعدادی و میتونن ملاقات کنن , دوستانبه خدا بسپارید انشاالله خدا حاجاتمونو به خیر روا میکنه
بچه ها من شهرستانم.کسی میتونه در راه رضای خدا و بنده ی خدا یه تعویذ بخره برام بفرسته.پولش و هزینه ی پستشو میدم فقط نمیتونم بیام تهران....تعویذ لازمم.غرق مشکلم.خواهش میکنم اگه کسی میتونه خبرم کنه
نمدی های تک برای بزرگ و کوچک http://namadbazar.mihanblog.com/
سلام به همه خانمای گل هممون باید به خاطر اشنایی با حضرت اقا خدا رو شکر کنیم چون قرارگرفتن ایشون سر راه ما یه نعمت بزرگه
و من یتوکل علی الله فهو حسبه*** السَّلام عَلَى الحُسَیْن ، وَعَلَى عَلیِّ بْنِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَینِ
غزل جون.نیایش جون بهتون برای مادر شدنتون تبریک میگم خیلی خوشحالم امیدوارم هر زنی که دلش میخواد مادربشه هرچه زودتر حاجت روا شه.مدتییه خدا پیر مهر رو جلوی راه من و همسرم قرار داده وباعث برکت بیشتری تو زندگیمون شده .خانومای گل هر وقت مییاد تو سایت قبلش پیغام بزارید .بتونم حتما مییام تابیشتر با هم صحبت کنیم
و من یتوکل علی الله فهو حسبه*** السَّلام عَلَى الحُسَیْن ، وَعَلَى عَلیِّ بْنِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَینِ
2706