2733
2734

همین دیگه😃 مرسی😚... تو هر زمینه که هست فرقی نمیکنه... 

آنانکه گذشته را به خاطر نمي آورند محکوم به تکرار آنند . سانتايانا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ترجیحا ترسناک باشه با تچکر  

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
2728

سینوهه ؛ ترجمه  ذبیح الله منصوری 

رامشگر؛ فواد فاروقی

ماری آنتوانت

بیشعوری

قیدار رضا امیر خانی 

خاطرات شازده حمام؛ پاپلی یزدی

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2738
ترجیحا ترسناک باشه با تچکر    

دیگر به جنگل نمی‌رویم خیلی ترسناکه.راجبه یه دختریه که تو بچگی میدزدتش و آزار جنسی میبینه و تو بزرگی چند شخصیتی میشه.

تو نبودی من چی کار میکردم با غمی که شونمو می‌لرزوند؟..  تو نبودی کی نجاتم میداد؟....کی بهم آرامشو میفهموند؟....  تو نبودی لحظه های سختُ با کدوم معجزه سر میکردم؟!....  تا کدوم شهر پر تنهایی بود دست های خالی و قلب سردم؟.....  چطور میتونی فکر کنی که ممکنه یه روز برم؟   منی که حتی از خودم به 💕 تو💕 پناه می‌برم......به 💕 تو💕 پناه می‌برم....از اون چه فکر میکنی به عشق مبتلا ترم.....    

شاااازده کوووچلو رو عشقه

از نشونه های دوست داشتن اینه که وقتی می بینیش نتونی جلوی لبخند زدنتو بگیری                                                                                              گفتند که او عاشق گیسوی کنمد است.              موهای من از عصر همان روز بلند است
بیشتر چه ژانری مد نظرتونه

بیشتر کتابی که برا بالا بردن اطلاعات عمومی بدردبخوره .. ممنون.😊..

آنانکه گذشته را به خاطر نمي آورند محکوم به تکرار آنند . سانتايانا
2706