2737
2739

من لب به گرمیجات نزدم وفقط سردیجات میخوردم 

موقع اقدام به هیچ عنوان به ارگاسم نمیرسیدم

بچم پسر شد

فقط خداباید بخواد

میشه برای سالم به دنیا اومدن دخترم و سلامتی خودم صلوات بفرستید ؟ لایک کنید منم براتون بفرستم مرسی مهربونا 🥰امیدوارم بعد از ۹ سال بتونم توی آغوشم بگیرمت و بهت شیر بدم مطمعنم خدا تو رو دوباره بهم داده اینبار قلبت سالمه بدنت سالمه انشالله😓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
گلم توکلت به خدا باشه من کلا رژیمم سرد بود ولی بچه ام پسر شد ولی با شکم ناشتا دونه فلفل قورت بده نجو ...

امضات چی میگه پس؟😀

تا دهان مفت و گوش ها مفت اند... پشتمان حرف مفت بسیار است !
چقد از کلمه پسرزا و دخترزا بدم میاد😑

منم دقیقااا متنفرم از انسانهاایی که جنسیت واسشون اینقدر مهمهههه ولی خب من واقعااا حق میدم دختر دار شدن تو این مملک خیلی بدهگناه دارنباید حجاب داشته باشن همیشه اذیتن من مخالف اینم که دختر میخوام پسر میخوام من میگم فقططط سالم و عاقبت به خیر باااشه ولی خب من داقعااا غصه ی دخترا رو تو این کشور میخورممم حتی نمیتونن نوع حجابشونوو انتخاب کنن

هر چی آرزوی خوبه مال تو دوستم
2738

این کارا روکنی رد خور نداره که بچه پسرشده من چندنفرودیدم که شد اگرانجلم دادی پسرشد برام دعا کن😄😄

حتمااااا قبل نزدیکی توت فرنگی بخور یعالمه بد وژنتو با جوش شیرین بشور وبرو سراغ عملیات بلافاصله وبدش اینکه حتما قبل مرد ارضا بشی وبدازکارت پاهات تیکه بدی به تخت بدی بالا😑😑معذرت از واضح گوی

تا خداهست غم فردا رونداشته باش ...خدای امروز،فرداهم هست❤️

دقیقا منم اینارو رعایت کردم پسرشد مخصوصا فلفل سیاه ناشتا بخورید هردوتاتون بعد اینکه گوشت قرمز خودت نخور شوهرت بخوره اونم گوسفندی خودت سینه مرغ بخور قارچ بخورید هردو سیب زمینی زیاد بخورید ذرت نخورید گوجه خیار نخورید برنج نخورید زیاد چون سردیه لبنیات کلا حذف شه قبل از نزدیکی هم باسرنگ جوش شیرین تزریق کن بعد سیزده پریودت برو سونو ببین فولیکولت چنده و زیاد بود اندازش اقدام کن منم رژیم گرفتم اینارم رعایت کردم

مثل خاراندن یه زخم پس از خوب شدن"""یاد یک عشق عذابیست که لذت دارد👌🏻
این کارا روکنی رد خور نداره که بچه پسرشده من چندنفرودیدم که شد اگرانجلم دادی پسرشد برام دعا کن😄😄 ...

بله توت فرنگی هم زیاد بخور و نزدیکیت به صورت سجده باشه و پاهاتو بدی بالا

مثل خاراندن یه زخم پس از خوب شدن"""یاد یک عشق عذابیست که لذت دارد👌🏻

ولی همه به ژن مرد‌بستگی داره من که کیلو کیلو دوغ وماست میخردم یادندارم گرمی خورده باشم عاشق گوشت گوسالم وشب اقدامم چلوگوشت خوردم با دوغ فراون😂😂😂ولی شوهرم تبش گرم بود کلا داداشش وباباش همه پسردارن ما دختر به مرده همه چی

تا خداهست غم فردا رونداشته باش ...خدای امروز،فرداهم هست❤️
2706