2733
2734
عنوان

۸ روز دیگه میفهمم مامان شدم یانه😔😢😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 645 بازدید | 51 پست

یه سواااال .

من هیچ علائمی ندارم فقط ترشحم خیلی ابکی شده ببخشید ها . اینقد یهویی میاد ک لباس زیرم خیس میشه چرا ؟ چقد بده اینجوری ؟ این ماه اینجوری شدم 

😢😭من دوست دارم مامان بشممممممممممممممم😢😭خدااااااااایااااااااا منو مامان کن . آمین

من ۵روزدیگه خدایاتوروبه حق دودست بریده ی ابوالفضل عباس معجزه کن همه  مامنتظرااین ماه جواب بگیریم انشالله

خداجونم مواظب بچم باش بندبند دلم به بندبند وجودش بستست خداجونم هدیه قشنگتو سالم وسلامت به دستم برسون قول میدم همیشه مواظبش باشم ببشترازجونم 😙خدایاخودت دامن تمام منتظراروسبزکن 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوشبحالت من هیچ علائمی ندارم اخه بعد از تزریق ی روز درمیون نزدیکی داشتم فک نکنم باردار باشم

منم امپولو سروقت نزدم ساعت ۱۲ فولیکول ۲۵ داشتم گفت همین الان بزن ولی من ۸ شب زدم میترسم جواب نداده باشه

💖
من ۵روزدیگه خدایاتوروبه حق دودست بریده ی ابوالفضل عباس معجزه کن همه  مامنتظرااین ماه جواب بگیری ...

ای جونم انشالله . 

😢😭من دوست دارم مامان بشممممممممممممممم😢😭خدااااااااایااااااااا منو مامان کن . آمین
2731
۱۰ روز . هیچ علائمی ندارم هیچی . شما چی؟

فک کنم حامله ای😍

🙏🏻رَبًِ لاتَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🙏🏻                                        🙏🏻یاطبیب من لا طبیب له🙏🏻                                                    🥳تیکر تولد همسریمهههه🥳                                                             که ان شاءالله بزوووودی              زود تبدیل میشه به تیکر بارداری واقعی😍🤲🏻
2740
من من من چی؟؟؟😢😢😢😢

ان شاءالله ما دوتاهم باهم تاپبک میزنیم۹ روز دیگه ک حامله شدیم🙈😍

🙏🏻رَبًِ لاتَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🙏🏻                                        🙏🏻یاطبیب من لا طبیب له🙏🏻                                                    🥳تیکر تولد همسریمهههه🥳                                                             که ان شاءالله بزوووودی              زود تبدیل میشه به تیکر بارداری واقعی😍🤲🏻
ان شاءالله ما دوتاهم باهم تاپبک میزنیم۹ روز دیگه ک حامله شدیم🙈😍

انشالله 😢😭😭😭😭

عزیزم منم تا۴پنج روز دیگه معلوم میشه این ماه فقط یبار اقدام داشتیم اونم دوروز بعدازتخمک گذاری حالا نمیدونم گرفته یانه🙁🙁🙁

عزیزم ایشالا ک بارداری استرس نداشته باش برات صلوات فرستادم 💓منم دعاکن لطفا🌷

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹
انشالله 😢😭😭😭😭

من این سری گلو درد هم گرفتم همراه با کمردرد و سردرد و دل دردی ک همیشه موقع پری داشتم

دیگه نمیدونم چیه ان شاءالله ک خیره😿👶🏻🙈🙏🏻

عزیزم منم تا۴پنج روز دیگه معلوم میشه این ماه فقط یبار اقدام داشتیم اونم دوروز بعدازتخمک گذاری حالا ن ...

حتماااااا دعات کردم . 😙😙😙