2733
2734
عزیزم ..اشکم دراومد اسم امام رضا اومد...دقیقا تو میلاد امام رضا میرم ازمایش ...ایشالله قسمت تک تکتون ...

سلامت باشی تو دله شکستت برا شوهرم دعا کن 😘

در دنیا هیچچیز ارزشنگرانیندارد             وقتیرویایزیبایی مثل خدا ساکن قلبت باشد.     ❤💚💜❤💚💜❤💚
مبارکه دعا کن برام ۸ روز دیگه میفهمم حامله ام یا نه 😔😔😔 . حالم از این ماه هایی که پشت سرمیذار ...

ایشالله زووی باردار میشی و این روزا یادت میرن...منتظر خبر بارداریت همین ماه هستیم 

فقط کافیه تو برامون بخوای ...اونموقع همه چی تمومه.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایشالله که بارداری عزیزززم ❤ چند ماه اقدامی مشکلت چیه؟

خداکنه . 

یکسال و یک ماه . 

هیچ مشکلی نداریم نه خودم نه شوهرم . 

نمیدونم چرا نمیشه . کجای کار ایراد داره😔

😢😭من دوست دارم مامان بشممممممممممممممم😢😭خدااااااااایااااااااا منو مامان کن . آمین
ایشالله زووی باردار میشی و این روزا یادت میرن...منتظر خبر بارداریت همین ماه هستیم 

ای جونم حتی همین جملتم کلی بهم حس خوبی داد خداکنه بیام بگم منم حامله ام

😢😭من دوست دارم مامان بشممممممممممممممم😢😭خدااااااااایااااااااا منو مامان کن . آمین
2731

مبارکه عزیزم

خدا جونم هرموقع خودت صلاح دونستی ی نی نی سالم و صالح و عاقل و خوشگل و همراه با رزق و روزی فراوان ب من و همسرم عطا کن💞👪،ای مهربانترین مهربانا و ای بخشنده ترین بخشنده ها😍، فقط کافیه خودت اراده کنی، دل من و همسرمو شاد کن، دوست دارم خدا جونم😙❤❤ 
2738

بچه ها بعد ازمایش به خانواده خودم و شوهرم بگم ؟ یا صبر کنم قلبش تشکیل بشه و... بخدا انقد میام اینجا مشکلات سقط و خارج رحمی و.. میبینم میترسم برم با خوشحالی به خانواده شوهرم بگم

فقط کافیه تو برامون بخوای ...اونموقع همه چی تمومه.....
خداکنه .  یکسال و یک ماه .  هیچ مشکلی نداریم نه خودم نه شوهرم .  نمیدونم چرا نمیشه ...

منم یک سالو سه ماهه 

مام مشکلی نداریم 

عکس رنگی رفتی؟؟؟

من اینماه میخام برم برا عکس رنگی 🙁

مگر یک انتظار را چقد میشود کشید 🙁خدایا یه نی نی ام بمن بده 🙂💕
منم یک سالو سه ماهه  مام مشکلی نداریم  عکس رنگی رفتی؟؟؟ من اینماه میخام برم برا عکس رنگ ...

ن میترسم