2737
2739
عنوان

کمک...به دعاوتون نیاز دارم😢😢😢😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 391 بازدید | 70 پست
قطعا همینطوره که میگی خانومی  ولی دارم میگم تو نباید مثل اون باشی که. اگه میدونی واقعا اهل این ...

اخه چرا من یعنی من چمه اون دختره پای چاق صورت لک و لوکی خیلی زشته به من میگه سر تره اما حرف شما هم درسته نمیتونم کوتا بیام

اجازمو قبلا گرفتم گلم قبل از اینکه بفهمم حاملم میخواستم بم حامله شدم اقدام نکردم اما برگه هم دادم سف ...

اخه ایشالا بریو بسلامتی زایمان کنی خوشبحالت حداقل ایندتو داری عوض میکنی موفق باشی💝

مامان فدات شه😍😍💅👒👑👠💄💙💙👪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه ایشالا بریو بسلامتی زایمان کنی خوشبحالت حداقل ایندتو داری عوض میکنی موفق باشی💝

ایشالله نه با این مرد بمونم ایندم به تباه میرم  دارم با خودم 600 ملیون پول میخوام حواله بزنم با داداشم یه کافه بزنم اقامت بگیرم بمونم اونجا

این چه حرفیه اخه! کسی که متاهله که نمیره دنبال این کارا. شوهرش عصبانی بوده یه حرفی زده .

متاتل چیه کامل بخون چی نوشته دار از شوهرش جدا میشه کارای اقامتشو گرفته.چطور مرد هر گـــــهی خواس بخوره زن هم متل بز بشینه نگاه کنه خودشو پیر کنه واس کی خب اینم بره دنبال ایندش و زندگیش زنی ک طلاق گرفته باز نمیتونه پای اون مرد بمونه اونم بره دنبال عشق و زندگی جدید

مامان فدات شه😍😍💅👒👑👠💄💙💙👪
2742
اخه چرا من یعنی من چمه اون دختره پای چاق صورت لک و لوکی خیلی زشته به من میگه سر تره اما حرف شما هم د ...

مطمئن باش تو برای اون از همه ی دخترای دیگه سرتری که الان همسرشی و ازش بچه داری. راحت زندگیتونو از هم نپاشونین. 

هرجوری دوس داری اون با تو رفتار کنه تو باهاش رفتار کن. اینقد خوب باش که اون شرمنده بشه. مثل خودش رفتار نکن. نگو که تو هم میری دنبال یکی دیگه اینجوری اون هم بی پروا میشه و بازم از این حرفا میزنه .

خوبی ادما هیچ و قت بی نتیجه نمیمونه حتی اگه الان طرفت متوجهش نباشه بعدا نتیجشو میبینی

تو ادم باارزشی هستی . مطمئنم رفتار درستو میکنی. ایشالا که حل بشه مشکلتون

دلم اسارتی میخواهد از جنس تو ، مثل حبس شدن گوشه ی آغوشت!
2740
چی بگم.اون خانومی ک میگه مشکلتو باهاش  حل کن اخه تو ک داری میری دیگ مشکالی نیس

برم راحت شم ویزم 9 ماهه میاد فک کنم بهش گفتم دیوونم نکن اما پا گذاشت رو دمم حالا وقتی بچه هاشم نتونه ببینهمیفهمه

2706