2733
2734
عنوان

کم مونده حاملگی رو هم بنویسیم حامله گی 😅

| مشاهده متن کامل بحث + 509 بازدید | 53 پست

یبار ی بنده خدایی ده تا مثلا تو جمله اش داشت ک همشو نوشته بود مصلا 

انگار چاقو زیر گلوش گذاشته بودن ک انقد مصال بزنه😁😁😁😁

بگذار امیدواری در سیاه ترین روز ها،هنرِ تو باشد🌱
خیلی وقتها واقعا غلط املاییه؛ چون تو چند پست تکرار میشه

خوب شاید مثل من از بچگی این مشکل رو دارن یک اختلال یادگیری هست

آنچه خواهی از او خواه و آنچه طلبی از او طلب، به نظری صد هزار حاجاتت روا نمايد و به التفاتی صد هزار درد بی درمان دوا کند و به انعطافی زخم‌ها را مَرهم نهد و به نگاهی دل‌ها را از قيد غم برهاند، آنچه کند او کند ما چه توانيم کرد، يَفعل ما يَشاء و يَحکُمُ ما يُريد است، پس سَرِ تسليم نـِه و توکّل بر رَبِّ رحيم بـه .    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یبار ی بنده خدایی ده تا مثلا تو جمله اش داشت ک همشو نوشته بود مصلا  انگار چاقو زیر گلوش گذاشته ...

همون که میگفت با دوستم رفتیم مصلا کافی شاپ. بعد همه گفتن از کی توی مصلی کافی شاپ زدن!

ای خدا بالاسری سیل زیر پا کن                                زینه خوب و میره لیش ز هم سوا کن🤷‍♀️
خوب شاید مثل من از بچگی این مشکل رو دارن یک اختلال یادگیری هست

عزیزم واسه هر چیزی یه دلیل منطقی قطعا وجود داره؛ ولی نمیشه اون دلیلو به عموم نسبت داد

بگذارید خدا تصمیم بگیرد...

یا مثلا اونا که میگن 

خواهرشوهرمینا اومدن

بعد من دو ساعت فکر میکردم خواهر شوهرِ مینا چه کسی هست؟ اصلا مینا که بود.

بعد میفهمم این بوده: خواهر شوهرم اینا

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
2740
عزیزم واسه هر چیزی یه دلیل منطقی قطعا وجود داره؛ ولی نمیشه اون دلیلو به عموم نسبت داد

بله درسته 

آنچه خواهی از او خواه و آنچه طلبی از او طلب، به نظری صد هزار حاجاتت روا نمايد و به التفاتی صد هزار درد بی درمان دوا کند و به انعطافی زخم‌ها را مَرهم نهد و به نگاهی دل‌ها را از قيد غم برهاند، آنچه کند او کند ما چه توانيم کرد، يَفعل ما يَشاء و يَحکُمُ ما يُريد است، پس سَرِ تسليم نـِه و توکّل بر رَبِّ رحيم بـه .