2733
2734

😑قضاهامو چیکار کنم همونا دلسردم میکنن

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

شهید هادی؟

بله

اینم برا اینکه دیگه نپرسید  من کله شق هستم من دانشگاه نرفتم و ازدواج کردم ! فاصله عقد ساده و ماه عسل من تنها ۲۰ روز بوده است !!!! من بعد از ۴ ماه و نیم که از ماه عسلم میگذرد حامله هستم ! من و همسرم با هم اختلاف جدی داریم  و ضمنا من تغییر نکردم فقط از اعتقاداتم حرفی نمیزنم اونم فقط و فقط بخاطر نی نی یار ۵ !!!! در آخرچیپس سرکه ای و من دو نفر هستیم ! برای اطلاعات بیشتر به نی نی یار جهت چک کردن آی پی مراجعه کنید !

اینم برا اینکه دیگه نپرسید  من کله شق هستم من دانشگاه نرفتم و ازدواج کردم ! فاصله عقد ساده و ماه عسل من تنها ۲۰ روز بوده است !!!! من بعد از ۴ ماه و نیم که از ماه عسلم میگذرد حامله هستم ! من و همسرم با هم اختلاف جدی داریم  و ضمنا من تغییر نکردم فقط از اعتقاداتم حرفی نمیزنم اونم فقط و فقط بخاطر نی نی یار ۵ !!!! در آخرچیپس سرکه ای و من دو نفر هستیم ! برای اطلاعات بیشتر به نی نی یار جهت چک کردن آی پی مراجعه کنید !
خبییلی هم حذب اللهی بودنو دوست ندارم نرمال

ربطی نداره به حذب الهی بودن.نماز یه حالیه .اگه اسلامو قبول داشته باشی کافیه....

من خودم مانتوییم حجابمم کامل نیس ولی نماز یه حال خوبی داره

من از اول راهنمایی تا 20 سالگی میخوندم ولی از سر عادت.مثلا 5 دقیقه مونده به قضا شدن  نمازمو میخ ...

من بیشتر برای نماز صبح مشتاقم. خیلی لذت بخشه. مخصوصا وقتی همه خواب باشن و راحت گریه کنی.

یادمه تو دوران دانشجویی صبح ها موقع اذان، صدای یه پرنده میومد. نمیدونم چه پرنده ای بود. ولی خیلی فضا رو دلنشنین میکرد. پنجره رو باز میکردم و با شنیدن صدای اون نماز میخوندم.. خیلیییی خوب بود😍

یک صبح جمعه پا میشی میبینی یه مرد پر ادعا با بی تدبیری، مملکت را به دامن تفرقه و آشوب انداختهیه صبح جمعه دیگه هم پا میشی میبینی یه مرد بی ادعا با شهادتش موجب همدلی و وحدت یه ملت شده.  چقدر فرق است بین کسی که بندگی خدا را میکند و کسی که نوکری کدخدا را
من نه نماز میخوندم.نه روزه میگرفتم نه محرم نامحرم میدونستم چیه.همیشه لاک داشتم همیشه یه مدل مو لباسا ...

خدا حفظت کنه عزیزم. التماس دعا

یک صبح جمعه پا میشی میبینی یه مرد پر ادعا با بی تدبیری، مملکت را به دامن تفرقه و آشوب انداختهیه صبح جمعه دیگه هم پا میشی میبینی یه مرد بی ادعا با شهادتش موجب همدلی و وحدت یه ملت شده.  چقدر فرق است بین کسی که بندگی خدا را میکند و کسی که نوکری کدخدا را
😑قضاهامو چیکار کنم همونا دلسردم میکنن

اجازه نده از اینی که هست بیشتر بشه عزیزم. 

ولی عجله هم نکن برای ادا کردن نمازقضاهات، فقط تعدادشون رو حدودی یه جا بنویس که بعدا یادت نره.

یه مدت خودتو مقید کن حتما نمازهات رو به مختصر ترین شکل ممکن بدون هیچ کار مستحبی بخونی. یه بار که کارت رو موقع اذان کنار بزاری و بری نماز بخونی لذتش چنان به دلت میشینه که همیشه دلت بخواد همینکارو بکنی. ولی باز اول وقت هم نشد پنچ دیقه مونده به قضا شدنش بخونش ولی خودتو مقید کن که حتما بخونیش.

کنابِ چگونه یک نماز خوب بخوانیم از آقای پناهیان وتقعا عالی بود برای من

این پایان نامم بود   هر چیز مربوط  ب خانوما در نماز  .   خیلی از استادامون گفتن کتابش کنا. اونوق  گفتم الان کسی نماز نمیخونه ک.  ولی الان زده ب سرم  کتابچه اش کنم ی نفرم بخونه    ثواب داره

باردار نیستم تیکر رسیدن به خواستمه میشه  یه صلوات بفرستی برام؟؟ 🌼🌼🌼
اجازه نده از اینی که هست بیشتر بشه عزیزم.  ولی عجله هم نکن برای ادا کردن نمازقضاهات، فقط تعداد ...

فکرکنم نزدیک ده سال داشته باشم حتی یبارم جدول بندی کردم که نمازایی که میخونمو تیک بزنم وبعدا بشمرم ولی وقتی یادش میفتم چقدزیادن ناخودآگاه دیگه نمیخونم اره واقعا من خودم تجربشو داشتم خیلی ارامش بخشه حتما همین کارو میکنم عزیزم

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹
این پایان نامم بود   هر چیز مربوط  ب خانوما در نماز  .   خیلی از استادامون ...

چقققققققدر عااااااالی😍😍😍😍😍

نجات دادن یک نفر برابر نجات دادن کل بشریت پاداش داره، حتما انسان های زیادی با خوندن ماحصل تحقیق شما از گمراهی نجات پیدا میکنن انشالله

فکرکنم نزدیک ده سال داشته باشم حتی یبارم جدول بندی کردم که نمازایی که میخونمو تیک بزنم وبعدا بشمرم و ...

ببین اگه یه دفعه سر خودتو شلوغ کنی همین باعث میشه که کل برنامه رو کنسل کنی. به نظر من فعلا کلا نمازقضاها رو بزار کنار. بعدا انشالله قضاشون میکنی.

ببین اگه یه دفعه سر خودتو شلوغ کنی همین باعث میشه که کل برنامه رو کنسل کنی. به نظر من فعلا کلا نمازق ...

اره دل زده میشم..

حتما عزیزم💋🌷

منم نمازخون نبودمو نشدم خیلی دوس دارم مث اینایی که سروقت نمازاشونو میخونن منم بخونم ولی فوقش دوسه رو ...

منم مثل تو٬ایشالا ما هم مثل اونا میشیم اگع تنبلی بذاره

فکر کنم سخنرانی های دکتر فرهنگ هست درمورد اینکه چرا باید وضورو اینشکلی بگیریم و نماز خوندن توضیح مید ...

من متاسفانه سخنرانی های ایشون رو گوش ندادم، ولی حتما گوش میدم

سخنرانی های رایفی پور رو گوش دادم درباره نماز و همینطور صحبت های آقای قرایتی

2706