2737
2739
عنوان

درست شد😂😂😂😂برید نظر بدید😄😄😄

| مشاهده متن کامل بحث + 203 بازدید | 32 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه کم رنگ‌ شده 😐

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

وااای خدارو شکر من اینقدر تاپیک زدم ک دیگه سایت نمیزاشت تاپیک جدید بزنم

یه صلوات مهمون میکنید تا آرامش به زندگیه یکی از عزیزانم برگرده و زندگیش با همسرش آروم و خوش بشه.مادر بزرگم شفا پیدا کنه و خونمون زود با قیمت خوب فروش بره بتونم کاری که میخوام رو شروع کنم و بهترینسود و منفعت عالی کسب کنم.
2728

الان من چه شکلی ام😃

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/

ولی باحال بودا 😂😂😂😂کلی خندیدیم

هرکس که بیشتر سپاسگزار باشد بیشتر دریافت میکند،و به وفور نعمت میرسد هرکس که سپاسگزار نباشد، حتی چیز اندکی هم ک دارد از او گرفته میشود
2738
اره یه کم کمرنگه 

صفحه اعلانارو درست نکردن ای بابا

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
وااای خدارو شکر من اینقدر تاپیک زدم ک دیگه سایت نمیزاشت تاپیک جدید بزنم

😂😂😂😂😂

هرکس که بیشتر سپاسگزار باشد بیشتر دریافت میکند،و به وفور نعمت میرسد هرکس که سپاسگزار نباشد، حتی چیز اندکی هم ک دارد از او گرفته میشود
یک دو سه  یک دو سه امتحان میکنیم

امتحانشو پس داده😂

واقعا دعای نی نی سایتی ها میگیره 

تا یه تاپیک زدم ک برای شفای نی نی سایت دعا کنید سریع درست شد

شماها چقدر نفستون حقه 😢😢😢

یه صلوات مهمون میکنید تا آرامش به زندگیه یکی از عزیزانم برگرده و زندگیش با همسرش آروم و خوش بشه.مادر بزرگم شفا پیدا کنه و خونمون زود با قیمت خوب فروش بره بتونم کاری که میخوام رو شروع کنم و بهترینسود و منفعت عالی کسب کنم.
واقعا دعای نی نی سایتی ها میگیره  تا یه تاپیک زدم ک برای شفای نی نی سایت دعا کنید سریع درست شد ...

😂😂😂😂😂هروقت ب دعا نیاز داشتی بگو حتمن😆😆😆

😂😂😂😂😂هروقت ب دعا نیاز داشتی بگو حتمن😆😆😆

برای چیزی ک میخوام دعا کن ک زودتر اتفاق بیوفته😢😢

برای چیزی ک میخوام دعا کن ک زودتر اتفاق بیوفته😢😢

باید تاپیک بزنی همه دعا کنن