2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
 خوبه به نظرت سخته ؟

باید دوسش دااشته باشی 

سختتت نیست یکم پیچیدگی داره درساش حساب کتاباش ...

سنگینه الکی راحت نیست

مراقب باش کیو از خودت دور میکنی،بعضی از ماها دیگه هیچوقت برنمیگردیم...
باید دوسش دااشته باشی  سختتت نیست یکم پیچیدگی داره درساش حساب کتاباش ... سنگینه الکی راحت نیس ...

واقعا میگن رشته راحتیه نیاز نیست زیاد درس بخونیم 😮😥😥

آی ام حسابدار☺

رشته خوبیه به قول دوستان علاقه میخاد

بازار کارش هم خوبه 

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!پسرم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!

اگه تو دبیرستان رشتت ریاضی وتجربی بوده راحت تره برات .همش حسابو کتابه .رشته خشکیه .اگه تمرکزت یه جا بره همه چیا بهم میریزه من انسانی بودم خیلی سخت بود برام ولی خب با تمرین و اینا از پسش براومدم تقریبا دارم تموم میکنم

[QUOTE=64780502]آی ام حسابدار☺ رشته خوبیه به قول دوستان علاقه میخاد بازار کارش هم خوبه [/QU باید به چی علاقه داشته باشم ؟ از کجا بفهمم علاقه دارم میشه راهنمایی کنی 

من لیسانس حسابداری دارم.محاسباتش کلا جمع و تفریق و ضرب و تقسیمه چیزای پیچیده نداره.فقط باید حفظیاتت خوب باشه چون فرمول زیاد داره.اصول حسابداری یک و دو و سه رو کامل و دقیق بفهمی و مفهومی یاد بگیری دیگه به مشکل نمیخوری.رو این درس خیلی تاکید داشته باش.باید صبرت هم زیاد باشه مثلا بیشتر مسائلش ممکنه بیشتر از یک ساعت طول بکشه.امتحانامون کلا بالای دوساعته.اگه میخوای بعدش کار کنی اول پارتی میخواد دوما سابقه کار.مدرک تنها کافی نیست

مرسی خیلی کامل بود 

خواهش عزیزم.برای کار کردن بلدبودنه نرم افزار حرف اول رو میزنه چون الان دفاتر حسابداری جمع شده همه فقط سیستمی کار میکنن.اونوقت تو دانشگاه میان دفتری به ما یاد میدن که هیچ کاربردی برامون نداره.به نظرم اول برو اموزشگاه فنی حسابداری یاد بگیر بعد برو نرم افزار سپیدار و همکاران سیستم یاد بگیر

من توی دبیرستان رشتم چیز دیگه ایی بود الان رفتم دانشگاه ترم یک حسابداریم

تغییر رشته ک دادم علاقه نداشتم‌ ک رفتم این رشته

ولی الان رفتم پشیمون نیستم

رشته ی خوبیه

هر رشته ایی سختی هایی داره باید درس بخونی

تو هر رشته ایی