2737
2739

تو چند تا تاپیک نوشتم برام دعا کنید حالا توضیح میدم چی شده 

من بعد از ۶سال دارم تو محلی که دوست دارم خونه میخرم با کمک وام و غرض

حالا دادشم که شوهر خواهر شوهرم هم هست با زنش که خوهار شوهرم میشه دوره افتادن از همه میپرسن ما از کجا پول اوردیم خونه بخریم چون حسودن و میخان بفهمن بابم به من پول قرض داده یا ن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر طلاق بگیر راحت میشی (اولین راه حل تمام نی نی سایتی ها برای هر چیزی)

😂😂😂😂

اگه توهین میکنی و جوابتو نمیدم،فکر نکن نمیتونم، شخصیتم اجازه نمیده با آدمای بی ارزش دهن به دهن بشم....
2731

من از بابام پول نگرفتم اما رو سند خونه بابام وام برداشتیم که اگه اونا بفهمن بیچاره بابام رو زنده به گور میکنن حالا بابام همش استرس داره منم برای بابام ناراحتم میگم بزار برم ....شون بدم میگه ن دشمنی بینتون نشه

من از بابام پول نگرفتم اما رو سند خونه بابام وام برداشتیم که اگه اونا بفهمن بیچاره بابام رو زنده به ...

به اوناهیییییچ ربطی نداره

عجبا

نمیخوادم نشون بدی

باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤
2740
من از بابام پول نگرفتم اما رو سند خونه بابام وام برداشتیم که اگه اونا بفهمن بیچاره بابام رو زنده به ...

نگاه ول  کن خونت و بخر 

تجربه نشون داده ادم های که زر مفت می زنن و بی محلی کن

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

حالا خودم ی مغازه دارم که اگه فروش برهاصلا به وام هم احتیاجی ندارم اما فعلا نمیره راستی تو نازی اباده قیمتشم ۸۵که ۱۱متره و داخل پاسازه که بعدا نپرسید خودم گفتم

. حالا داداشمو زنش هر روز ی دروغ درست میکنن و تو فیلمی که ساختن فقط خودشون و مادر شوهرم نقش ایفا می کنن اما میبینن نه از من صدایی در میاد ن از شوهرم

جالبه که بدونید

استارتر چله زيارت علشورا ايت الله خق شناس رو بخون به نيت رفع همه اين مشكلا جوري حل ميشه همچي خودت بگي چجوري معجزه شد؟؟؟؟از مرامت امام حسين در اين چله مخصوص تو زندگيت چيزهايي ميبيني كه شاخ درمياري

براي سلامتي پدر و مادرم صلوات مي فرستي؟