2733
2734
عنوان

سرویس طلا

| مشاهده متن کامل بحث + 955 بازدید | 72 پست
مثل چی پشیمونم که پیوستم به کمپین نخریدن😐 حالا مگه میتونم بخرم؟!

منم  با این وضعیت همسرم نمیتونه سرویس واسه عروسیم بگیر چاره چیه یکی دو نفر نیستیم که

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم  با این وضعیت همسرم نمیتونه سرویس واسه عروسیم بگیر چاره چیه یکی دو نفر نیستیم که

منم سرویس طلا شوهرم نتونس برام بگیره واسه همین یه پولی ک اومد دستم جو گیر شدم اینو گرفتم 

شکر خدای مهربون💝
منم سرویس طلا شوهرم نتونس برام بگیره واسه همین یه پولی ک اومد دستم جو گیر شدم اینو گرفتم 

عزیزم من به احتمال زیاد برم نقره بخرم پولشو بزارم بانک 

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 
بهترین راه ...

ولی خوب دور و وریام اصلا موافق نیستن به همسرمم نگفتم فعلا منتظرم ببینم چی میشه  

همین میخاستم بگم  همه میگن باید خرید منم موقعیت تو رو داشتم

نمیدونم کدوم کار درسته ولی از اینکه پول زحمتی که شوهرم کشیده بدم به طلایی که میدونم پول مفته  زورم میاد    و میدونم با اون بودجه پارطال امسال نمیتونم طلای خوب بخرم و باید بگردم دنبال نازک ترین و سبک ترین طلا و قید چیزی که دوس داشتمو بزنم  ولی نقره بگیرم چیزیو میگیرم که دوس دارم 

نمیدونم کدوم کار درسته ولی از اینکه پول زحمتی که شوهرم کشیده بدم به طلایی که میدونم پول مفته  ز ...

هر کاری میدونی درسته انجام بده عزیزم بیخیال حرف بقیه اون پول بعدا خیلی بدردتون میخوره

شکر خدای مهربون💝
هر کاری میدونی درسته انجام بده عزیزم بیخیال حرف بقیه اون پول بعدا خیلی بدردتون میخوره

💖💖💖💖