2733
2734

دومادمون داره ولی واقعیت نمیدونم 

به نظر میرسه ک خوبه 

من یه بلغمی شیرازی خستم 😩ک شاید حوصلم نشه لایک کنم 😩  ..............وزن اولیه81.200  👀وزن هدف 58 😎اولین هدف 75 🔒دومین هدف 68 🔒سومین هدف 63 🔒چهارمین هدف 60 🔒پنجمین هدف🔒 58

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون عزیزم......تونستن پس باهاش ترقی کنن

من دومادمون اولش از این مغازه های قهوه ای نسکافه اینا ک داشتن داشت 

الان از این ظروف راضی تر 

من یه بلغمی شیرازی خستم 😩ک شاید حوصلم نشه لایک کنم 😩  ..............وزن اولیه81.200  👀وزن هدف 58 😎اولین هدف 75 🔒دومین هدف 68 🔒سومین هدف 63 🔒چهارمین هدف 60 🔒پنجمین هدف🔒 58
2731
من دومادمون اولش از این مغازه های قهوه ای نسکافه اینا ک داشتن داشت  الان از این ظروف راضی تر&n ...

اها....ممنونم عزیزم جواب دادی

حماقت یعنی  صادق بودن با کسی که سیاست دارد  
اها....ممنونم عزیزم جواب دادی

😘😘😘خواهششش عزیزم 

ماهم یکی از آشناهامون داره از این مغازه ها.درآمدش خوبه مخصوصا جایی که دست زیاد نباشه

اها ممنون...شوهرم تو شرکت کار میکنه ...میخاد یه مغازه بزنه که نصف روز من توش باشم نصف روز خودش......امیدوارم باعث ترقیمون بشه

2738
اها ممنون...شوهرم تو شرکت کار میکنه ...میخاد یه مغازه بزنه که نصف روز من توش باشم نصف روز خودش...... ...

انشالله

ظروف یکبار مصرف معمولا با لوازم قنادی، وسایل تزیینی،قالب ها ، مثلا اجرای تزیینات برای جشن ها و تزیین حنا

همه اینها رو باهم میتونید انجام بدید

انشالله ظروف یکبار مصرف معمولا با لوازم قنادی، وسایل تزیینی،قالب ها ، مثلا اجرای تزیینات برای جشن ه ...

بله عزیزم خودمونم همین تصمیم رو داریم....فقط نمیدونم سرمایه اولیم باید چه مقدار باشه

سلام عزیزم شما مغازه ی ظروف یکبار مصرف دارین؟

ما تولید کننده ی ظروف یکبار مصرف هستیم. جنسامون رو مستقیم از کارخونه میفروشیم. کیفیت و قیمت کارامون عالی هستش. شمارمو میذارم اگه دوست داشتین باهام تماس بگیرین یا توی تل یا واتساپ پیام بذارین نمونه کار و قیمت واستون بفرستم 09363029363