2737
2734
پسره هشت ماهم برای بار دوم بدون هیچ علامتی دچار عفونت گوش شد و پرده گوشش پاره شده دارم از اضطراب میمیرم اخه این گوش دو باره گوش سالم میشه

اگر دکتر خوبه اطفال با تخصص گوش و حلق و بینی سراغ دارید ممنون میشم بهم معرفی کنید ترجیها طرف شمال یا شمال شرق تهران

دعا کنید پسرم خوب بشه دیگه این طوری نشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دوستای گلم ببخشید دیر شد همون شب محمد سبحان رو بیمارستان بستری کردن ولی به دارو حساسیت داد حالا مرخصش کردیم فعلا از دکتر فرج الهی وقت تونستم بگیرم امروز ببرمش یه دکتر تو بیمارستان گفت چرک از گوش خارجیه و ربطی به پرده گوش نداشته دعا کنید همین طور باشه پیش دکتر حکمت ارا هم میبرم

بازم یه دنیا ممنون که وقت گذاشتید تاپیک رو باز کردید و راهنمایی کردید
2738
دوستای گلم یه دنیا از راهنمایی و هم دردیتون ممنون
امروز تونستم از دکتر حکمت ارا وقت بگیرم چه منشیه خوب و خانومی داشت تا فهمید بچس گفت همین الان بیارش تا رسیدم مطب فرستادم تو خدا خیرش بده

باورتون نمیشه چه دکتر حسابیی بود یه ادم ارام و جا افتاده و بسیار مهربان با حوصله تمام معاینه کرد و خدا رو صد هزار بار شکر گفت اصلا عفونت ربطی به پرده گوش نداشته و گوش کاملا سالمه و این فقط یه الرژی به مواد شوینده حمام و یا میکرب های خارجیه که هر از گاهی عفونی میشه و خارج میشه خلاصه اندازه یه دنیا ارومم کرد ایشالا همه شما مامانای گلی که راهنمایی یا هم دردی کردید همیشه سلامت باشید خلاصه گفتم بیام خبر بدم و تشکر کنم البته شاید پیشه دو تا دکتر دیگه ببرم نمیدونم ولی دکتر حکمت ارا خیلی بهم اطمینان داد و ظاهرا خیلی با تجربه بود تقریبا به تشخیصش شک ندارم

مامان پویان
مامان داتیس
مانلی گل
یاسمن جان
و ایلار عزیز
وریزه میزه خانوم از همتون ممنونم
وای آزاده جون خدا رو شکر.آره تشخیصش درسته ایشون دکتر ماهری هستن

بنظر من اینجور مشکلات رو باید رفت پیش اهلش نه دکترایی که معروف نیستن!دکتر حکمت آرا حتی از استانای دیگه کشور هم میان واسه مداوا