2737
2734
عنوان

شکایت از سونوگرافی

| مشاهده متن کامل بحث + 2922 بازدید | 24 پست
گلم من سقط که داشتم همینجوری شد  اول رفتم سونو صدای قلبشم برام گذاشت و گف خوبه  دو هفته ...

عزیزم من به فاصله دو روز رفتم.بعد در اصل من هفته هشتم بارداری رفتم که هردوتا سونو گفتن ۶هفته رشد کرده.جنینی که تو هفته شیشم مونده به نظرتون قلب داره؟هرچی به دکتر اولی میگفتم بابا من هفته هشتم میگفت نه هفته شیش هستی و قلب تشکیل شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خود دکترم قرص داد بهم 

هفته چندمتون بود؟قرص که خوردید کامل دفع شد؟چند روز طول کشید؟

میدونم خیلی سوال میپرسم ببخشید توروخدا اخه منم باید سقط کنم میترسم

هفته چندمتون بود؟قرص که خوردید کامل دفع شد؟چند روز طول کشید؟ میدونم خیلی سوال میپرسم ببخشید توروخدا ...

نه گلم نترس چون هفته ی پایینه مثل ی پریود سخت میمونه 

جنین منم شش هفته مونده بود 

حدود شش ساعت طول کشید که سقط کنم هی یکم خونریزی میکردم هی قطع میشد تا اخر کامل دفع شد 

این قرصشو دکترم گف برو ناصرخسرو پیدا کن 

فقط بده همسرت بزاره بگو تا جایی که میتونه عمیق بزاره 

نه گلم نترس چون هفته ی پایینه مثل ی پریود سخت میمونه  جنین منم شش هفته مونده بود  حدود ش ...

وای خدا بهتون رحم کرده ناصرخسرو قرص تقلبی زیاد داره.من امروز خودمو بستم به دمنوشهای گرم.شب هم شوهرم بیاد میرم پیاده روی و دویدن.تا فردا اگه چیزی نیومد دیگه میرم بیمارستان.واقعا خسته شدم 

2740
وای خدا بهتون رحم کرده ناصرخسرو قرص تقلبی زیاد داره.من امروز خودمو بستم به دمنوشهای گرم.شب هم شوهرم ...

اشتباه گفتم داروخانه ی هلال احمر شهر ری بود الان ازش پرسیدم ، میگه اول رفتم ۱۳آبان تموم کرده بود خود دکترم فرستادتش از اونجا بخره 

شماهم برو دکتر خودت بهت قرص بده با پیاده روی و زعفرون و اینا نمیشه دردتو زیاد میکنه بیمارستانم بری بستریت میکنن بعد میگن ی شب بمون کلی پول دارو میگیرن آخرم ممکنه بگن بیا کورتاژت کنم!

حتمااا برو پیش ی دکتر خوب اگه نمیشناسی بگو بهت معرفی کنم نرو بیمارستان

اشتباه گفتم داروخانه ی هلال احمر شهر ری بود الان ازش پرسیدم ، میگه اول رفتم ۱۳آبان تموم کرده بود خود ...

دکترم خوبه.شنیدم بیمارستان هم اولش قرص میدن اگه نشد میبرن کورتاژ.کسیو ندارم تو خونه پیشم باشه میترسم حالم بد بشه.شوهرم از ۶صبح تا ۸شب سرکاره.شب هم میاد میخوابه.

باز بیمارستان پرستارا هستن به دادم برسن