2737
2734
عنوان

کیا خونه داریشون خوبه

| مشاهده متن کامل بحث + 1006 بازدید | 37 پست
واااای دقیقا مثه منی دوشنبه عروسی رفتیم هنوز لباساشو مرتب نکردم 😋😋

من همون لحظه برگشتم سریع جابه جا میکنم حتی اگه خسته باشم...با اینکه الان باردارم همینم

زندگی زیبا و مثبت از ذهنی زیبا و مثبت ساخته می شود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
کولر که روشنه چرا گرما تو قراره فرض کنی قراره مهمون سرزده بیاد اینجوری پس چطکری میخوای عادت داشته ب ...

نه آخه خیلی گرمم میشه حتی وقتی جلو کولر ولو شدم . فک کن کار کنم بدنم داغ می‌کنه شرشر عرق میریزم. 

2738
آره بخدا 

الان اگه آشپز خونه منو ببینی میترسی 

ولی بقیه جاهارو 

ی هفته میشه کامل تمیز کردم 

ی نفر ۱۴۰۰ساله که منتظره ۳۱۳نفره 😔😔      آقاجان کجایی                                                                                                                               میشه واسه حاجتم صلوات بفرستین😔😔                                     این جمعه و جمعه های دیگر حرف است آدم بشوم سه شنبه هم می آیی       ‌‌‌‌‌‌                       
😂😂😂دهنت سرویس. عاشقتم فقط امیدوارم زودتر برم‌تو مود یک. خونه به نطافت نیاز داره اساسی

😄😄😄😄 ای خدا نابودتم که 

تغییر مود من سه روز ی باره 

خدا بهت رحم کنه برای تو زود باشه 😂😂

اتاق خواب منو ببینی پرات میریزه 😂😂😂😂

یعنی خوشم میاد همه مثل همیم😂😂😂

ی نفر ۱۴۰۰ساله که منتظره ۳۱۳نفره 😔😔      آقاجان کجایی                                                                                                                               میشه واسه حاجتم صلوات بفرستین😔😔                                     این جمعه و جمعه های دیگر حرف است آدم بشوم سه شنبه هم می آیی       ‌‌‌‌‌‌                       
😄😄😄😄 ای خدا نابودتم که  تغییر مود من سه روز ی باره  خدا بهت رحم کنه برای تو زود باشه ...

😂😂😂😃اصن یه وضی

خدا رو شکر که یکی اینجاست درکم کنه.

اخه اینجا همه خانم و کدبانو هستن دیدی که. ادم احساس پوچی میکنه😂😂

خواهر این سری تغییر مودم خیلی تاخیر داره. فکر کنم بخاطر گرمی هواست😂😂😂 خدا لعنتش کنه 

2706