2733
2739

این خانوم رو نمیدونم ولی تو شرکتی که شوهرم کار میکنه یکی از همکارای خانوم که اتفاقا سنشم زیاد نیست 150 میلیارد تومن زده به جیب پس میتونه 25 تا خونه هم بخره

به آرزوهایم قول رسیدن دادم
نه عزیزم بیکار نیست ما خودمونم بیکار مطلق نیستیم ولی من یه مسافرت که میرم یا وقتی در حال تفریحم اصلا ...

مگه تو اینستا نمیبینی دقیقه به دقیه پست میزارن؟ خود من خداییش به نت یه جورایی معتاد شدم مسافرتم برم اینستامو چک میکنم یا عکسی چیزی میزارم

کتاب انسان خردمند اثر یووال نوح هراری رو به پیشنهاد میکنم بخونید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه که نیاد ولی نمیتونه اینقدر پلاس بشه دیگه  منظورمون مولتی میلیاردرها نه پولدارهای معمولی

همون مولتي ميلياردرش هم چرا نياد؟هميشه كه تفريح نيست،تــو گوگل هرچي سرچ كني اولش ني ني سايت مياد بالا آدم كنجكاو ميشه كه چيه مياد تــو سايت و عضو ميشه،كه علاوه بر بقيه شبكه هاي مجازي اينم اضافه بشه بهش 😂

سلام من پرستار آی سی یو و بخش سرطان هستم.همه ی سؤالاتتون درباره پرستاری و بیمار هاتون جواب داده میشه،و همین طور مشاوره درباره کنکور پرستاری و ارشد و همین طور آزمون استخدامی 😉😍
2728
این خانوم رو نمیدونم ولی تو شرکتی که شوهرم کار میکنه یکی از همکارای خانوم که اتفاقا سنشم زیاد نیست 1 ...

يعني اختلاس كرده؟

ماشاء الله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم.
2738
ای بابا پس واسه کی داره جمع میکنه ادم باید تا جوونه و سرپاس از پولش لذت ببره کاری که من با پولای پدر ...

مامي مينا مادرشوهرت دست و دلبازه؟ 😁خوب ميكني دمت گرم

ماشاء الله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم.
این خانوم رو نمیدونم ولی تو شرکتی که شوهرم کار میکنه یکی از همکارای خانوم که اتفاقا سنشم زیاد نیست 1 ...

عزیزم بحث سر اینه فلانی مولتی میلیارده از صبح تا شب اینجا میاد چیکار؟ سکه ی مبارک باد جمع کنه؟

عجیب نیست با اینکه من تو روستا زندگی میکنم دیدم ماشاءالله هزار ماشاالله خدا بیشترش کنه کلی زمین داره زمینای بقیه رو همیشه اون فرد میخره خونه داره مغازه و پاساژ دبی و جاهای دیگه داره خونشون ماشاالله اینقد بزرگ هر اتاق اش اندازه پذیرایی تازه حموم دستشویی لوکس هم دارن با لوستر های قشنگ فکر میکنی کریستال دست ب خیرش هم زیاده ب مدرسه و مسجد و جاهای دیگه کمک میکنه ان شاءالله خدا قسمت همه کنه تو فطر و دبی کلی آدم برای اون کار میکنن همه رو ب کار گرفته

منم هر وقت خونم تو نی نی سایتم بیرون ک باشم یا تفریح و مسافرت اصا یادم میره نی نی سایتی هم وجود داره ...

کسیکه بیست و پنج تا خونه داره مینیمم ماهی یه تومنم بگی اجارش باشه حالا بدون رهن 

ماهی بیست و پنج ملیون رهنشه 

تو بگو ماهی پنج ملیونشو خرید کنه نصف وقتش تو پاساژ میره 

یه مسافرت بره یه باشگاه یه استخر یه ماستژ یه مدیتیشن ثنی نی سایت این وسط چی میگه😐

خدا وکیلی توهین به کسی نشه ولی هشتاد درصد ادمایی که میان اینجا بدبختی دارن از بی کسی و بدبختی و حوصله سر رفتن و اینا میان نی نی سایت

از تاپیکا مشخصه چقدر مشکلات تو زندگیاشون هست 

یکیش خودم تو غربتم هیچکسو ندارم اینجا شوهرمم همش سره کاره تو خونم اکثرا خب مجبورم بیام 

نمیگم بدبختما ولی خب در حال حاضر غرق خوشی نیستم میام اینجا 

ادمایی که درحال عشق و حالن خوشیاشون بیشتر از این حرفاست این جا پلاس نمیشن😐😂

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩
2706