2752
2734

من تــو اين مدت كمي كه اومدم اينجا ديدم كه هرچي بگي ميگن دروغه به جز كتك زدن شوهر و خيانت و اين چيزا،يا اگه خوب بگي ميگن پر ميده ولي حالا همه ي اين چيزايي رو كه اينجا ميگن پز تــو اينستا لايك بارون ميكنن

سلام من پرستار آی سی یو و بخش سرطان هستم.همه ی سؤالاتتون درباره پرستاری و بیمار هاتون جواب داده میشه،و همین طور مشاوره درباره کنکور پرستاری و ارشد و همین طور آزمون استخدامی 😉😍
کسیکه بیست و پنج تا خونه داره مینیمم ماهی یه تومنم بگی اجارش باشه حالا بدون رهن  ماهی بیس ...

اخه دیگه چقدر مهمونی و خرید و سفر بری اون پولدارا هم زندگیشون بالاخره یه روتینی داره نمیتونه مدام کار ول کنه بره عشق و حال البته بچه هاشون نه اونا معمولن کیفشو میبرن 

کتاب انسان خردمند اثر یووال نوح هراری رو به پیشنهاد میکنم بخونید.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اخه دیگه چقدر مهمونی و خرید و سفر بری اون پولدارا هم زندگیشون بالاخره یه روتینی داره نمیتونه مدام کا ...

حالا باز خوبه مادرشوهرت واسه بچه هاش دست و دلبازه اين خيلي خوبه 

ماشاء الله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم.
2731
نه عزیزم بیکار نیست ما خودمونم بیکار مطلق نیستیم ولی من یه مسافرت که میرم یا وقتی در حال تفریحم اصلا ...

من خودم به شخصه گوشيم و ول نميكنم و همه ي اونايي كه ميشناسم دور خودم هم همين مدلي هستن،حتي طرف تــو كنسرت ٤ساعت لايو ميگيره ملت ببينن دستش داره قطع ميشه ولي حاظر نيست گوش رو بذاره كنار،الان اكثرا همينن

سلام من پرستار آی سی یو و بخش سرطان هستم.همه ی سؤالاتتون درباره پرستاری و بیمار هاتون جواب داده میشه،و همین طور مشاوره درباره کنکور پرستاری و ارشد و همین طور آزمون استخدامی 😉😍
اخه دیگه چقدر مهمونی و خرید و سفر بری اون پولدارا هم زندگیشون بالاخره یه روتینی داره نمیتونه مدام کا ...

خدایی من بیست تا خونه داشته باشم تا اخر عمرم اینجا پیدام نمیکنین😂😂😂😐😐😐

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩
من خودم به شخصه گوشيم و ول نميكنم و همه ي اونايي كه ميشناسم دور خودم هم همين مدلي هستن،حتي طرف تــو ...

وای خیلی بد شده 

ادم تو خوشیاشم حتی بجای اینکه صحنه رو درست با چشمش ببینه مجبوره از تو گوشی ببینه 

قطع شدن عالی بود😂منم مجردیم عشق گوشی بودم ازدواج کردم بعضی وقتا نمیدونم گوشیم کجای خونست وقتم به کارای خونه میره 

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩

بيخود تو بايد براي ما هم بود مياومدي مهربونه مني تو❤️❤️😘

حالا باز خوبه مادرشوهرت واسه بچه هاش دست و دلبازه اين خيلي خوبه 

واسه خودشم یه خرجایی میکنه مخت سوت میکشه من هرچقدرم پول داشته باشم تو مخم همچین هزینه هایی تعریف نشده😂 البته انقدر تو جوونی درس خونده و کار کردن الان دارن یه کم جبران میکنن جدیدا یه خونه خریدن وااای قصر ولی چ فایده تو سن ۶۵ مگه ادم چقدر لذت میبرخ

بيخود تو بايد براي ما هم بود مياومدي مهربونه مني تو❤️❤️😘

الهی عزیزدلممم

قوربونت برممممم 😍😍😍😍عشقمی که

ایشالا بیست تا خونه رو میخری تفریحاتتم میکنی اخرش ولی باز جات همینجاس😂

واسه خودشم یه خرجایی میکنه مخت سوت میکشه من هرچقدرم پول داشته باشم تو مخم همچین هزینه هایی تعریف نشد ...

خيلي بانمك حرف ميزني ميدونستي اينو مامي مينا جونم الانم خنديدم باز با اين مثال زدنت راست ميگي ديگه حقيقته حرفت😁

2706