2737
2739

یه خانمی اینجا بهم گفت ۲۵ تا خونه داره با چند تا ماشین و یک میلیارد پول!!! نپرسین کی چون اینجا اسم بیاری تاپیکو میبندن.

نمیخوامم حرفای عجیب غریب بزنم، اما به رسم انسایت دروغ نگین. من امروز بخاطر دروغای سی و دو سال پیش خانواده پدرم تو شرایط اقتصادی و حتی عاطفی نامطلوبی زندگی میکنم. روی تموم زندگیم تاثیر گذاشته از تحصیل تا ازدواج تا شادی . دارم با زندگی دست و پنجه نرم میکنم، پیش هر نامردی باید کم بیارم.

بخاطر دروغای خواستگارم بدترین ضربه ی عاطفی رو خوردم زمانی فهمیدم که بیش از یکسال و ... با خواستگارام بحثم میشد و این علتش فشارهای روانی و افسردگی بود.

بخدا دروغ سم مهلک برای مردم ایرانه. درست نیست بگم اما یه گزارشگر خارجی جلوی یه دخترو گرفت گفت تو تابحال فلان ارتباطا رو داشتی گفت یس. اما ایرانی ها بشدت دروغگو هستن اگر یکی بمن بگه الان روزه میرم بیرونو میبینم که واقعا بفهمم روزه یا شب.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بیست و پنج تا خونه؟ 

بعد با اینهمه ثروت اینجا چیکار میکنه؟ مردم یه مشهد میرن از لحظه لحظش استفاده میکنن نی نی سایت پیداشون نمیشه اینا که انقدر پولدارن نباید تو استخر و جکوزی ول باشن؟ 

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩

خیلیا دارن نمیشه گفت همه دروغ میگن من خیلیارو میشناسم ۲۵ تا نه ۱۰۰ تا خونه دارن ... 

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
2738

من نفهمیدم چی شد..

الان دروغ اون که گفته 25تا خونه داره چه اثری تو زندگیت گذاشته؟

یعنی تو انقد زود باوری که هر حرفی رو باور میکنی؟؟

وقتی میبینی احمق ها چقدر راحت و خوشحال دارن زندگی میکنن دو دل میشی که تو احمقی یا اونا...  
2706