2737
2739
۳ تا؟؟؟

من سه تا....یکیش خیلی مجلسیه😁 بعد پاتختی جمعش کردم دلم نمیومد یکی دیگه لحاف لایکو راحته همش اون رو تختمه...یکیش هم مادرشوهرم داد که هنوز استفاده نکردم گذاشتم هر وقت اون یکی خراب شد بندازم

زندگی زیبا و مثبت از ذهنی زیبا و مثبت ساخته می شود
خخخخ اون شب با پتو میگذرونیم 

پس یه دونه بخر عزیزم 

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه مگه جز شب عروسی دیگه کی میاد خونه من که بخوام دوتا بگیرم بعدمن که هروقت مهمون دارم نمیرم که رو ت ...

آخه عزیزم کثیف میشه بعد میبینی همون روز هم مهمون داری بعدش چی پهن میکنی رو تخت درسته پتو هم میشه... ولی اگه یکی دیگه داشته باشی تو این مواقع میتونی استفاده کنی.... من بارها شده همون روز صبحش کثیف شده بعد شب مهمون داشتم... 

آخه عزیزم کثیف میشه بعد میبینی همون روز هم مهمون داری بعدش چی پهن میکنی رو تخت درسته پتو هم میشه... ...

باشه عزیزم ممنون از راهنماییت

وزن اولیه ۷۷/۵۰۰ 😣   وزن الان ۷۳/۵۰۰😊  وزن هدف ۵۹🤗
2728
اخیش داشتم فکر میکردم من استثنایی هستم خداروشکر یکی پیدا کردم

منکه با ی دونه تا حالا هیچ مشکلی نداشتم...وقتی میشورمش پتو میندازم بعدشم شستن و اتو کشیش فقط ی روز زمان میبره ...خوب ی روز پتو باشه مگه چی میشه..

منکه با ی دونه تا حالا هیچ مشکلی نداشتم...وقتی میشورمش پتو میندازم بعدشم شستن و اتو کشیش فقط ی روز ز ...

دقیقا منم همین فکر رو دارم

2738
اخیش داشتم فکر میکردم من استثنایی هستم خداروشکر یکی پیدا کردم

البته من که سه تا دارم باز زمستونا پتو میندازم چون لایکو انگار گرم نمیکنه قشنگ

البته من که سه تا دارم باز زمستونا پتو میندازم چون لایکو انگار گرم نمیکنه قشنگ

من همون یکی رو هم بگیرم مطمعنم شبا باید پتو بیارم چون جفتمون علاقه به پتو داریم رومون باشه حتما

من همون یکی رو هم بگیرم مطمعنم شبا باید پتو بیارم چون جفتمون علاقه به پتو داریم رومون باشه حتما

اره لایکو رو بهار پاییز میذارم ولی زمستون سرده...یه پتو دو نفره خوشگل که با پرده اتاقت همخوانی داره بگیر همون خوبه...

من یک رو تختی گرفتم و یک لحاف

رو تختی رو وقتی مهمون میاد رو تخت میندازم واسه زیبایی و چون گرون خریدم بعدش جمع میکنمش دوباره

لحاف هم که شامل کاور تشک تخت و کاور دوتا بالشت و یک لحاف هستش روی تخته و ازش استفاده میکنم. البته بگم که اینم دلم نمیاد استفاده کنم ولی چاره دیگه نیست شوهرم میگه قشنگه دوسش دارم همینو بنداز  

اره لایکو رو بهار پاییز میذارم ولی زمستون سرده...یه پتو دو نفره خوشگل که با پرده اتاقت همخوانی داره ...

اره همین کار میکنم

2706