2737
2734
عنوان

بچه داری از کی آسون تر میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 905 بازدید | 49 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان که خیلی خوبه دخترمن ۲سالو ۲ماهشه خونه رو زیرو رو میکنه ازبس شیطونه همش دنبالشم😲😲😲

کی بشه بچه منم پا شه شیطونی کنه همش نگرانشم خدای نکرده اتفاقی بیفته

در دلم بنشسته ای بیرون میا ❤
از وقتی ازدواج کنه بره خونه خودش ، آسون تر میشه یکم😊

فکرکردی گلم بشین به همین خیال تازه سه چهاربرابرمشکلاتشون میشه بایردقصهی زن یاشوهراشونا بچه هاشونم بخوریم دورازجون شمامن میگم وقتی مردیم دیگه آسون میشه

خوشبختی یعنی اینکه قلب مادرت بتپدوسایه ی پدرت بالای سرت باشد
2728

بچه داری سختیش هیییییچ وقت تموم نمیشه مثل انرژی از حالتی به حالت دیگه تغییر شکل میده شاید الان واسه تون راحت ترین زمان باشه

مهدی جونم من دوشب قبل از رفتنت برات کلید ساختم با جا کلیدی قلب که دیگه پشت در نمونی وقتی من و آدلیا نیستیم تورو خدا فقط یه بار کاش از این کلید استفاده میکردی 😭مهدی یادته تولدت سال ۹۱ دم دانشگاهت بادکنک باد میکردم ماشینت رو تزیین کردم همه فکر میکردن خل شدم .مهدی جونم آدلیا دلش هوات رو کرده بیا و بهش بگو خدا اجازه داده دوباره بیای پیشمون و شبای سه نفره مون تا ابد تکرار بشه بیا تورو خدا😭😭
شیر خشک بده اونو حتما میخوره شیر خشک بزرگ شدنی هم خوش غذاش میکنه

بیشنر شیر خشکش میدم خودم ک خیلی شیر ندادم بچمم نمی گیره اگه هم با هم بدم بخش بالا میاره

کی بشه بچه منم پا شه شیطونی کنه همش نگرانشم خدای نکرده اتفاقی بیفته

عزیزم شاید رفلاکس داره 

دکتر بردیش؟؟ 

با دارو خوب میشه 

اینطوری اذیت میشه... 

❤... عهد می بندم زمانی که نه زود است نه دیر...مهربانی حاکم کلّ مناطق می شود..  ❤
2740
تا بیست روز اول که خیلی سخته ، تا چهل روزگی بهتر میشه ایشالا ، البته به نظر من خیلی به بچگیای خودتون ...

همش دلشوره و استرس بالا میاره جونم ب لبم میرسه

٢ ماهه هم بشه يه داستان هاي ديگه... من هميشه ميگم كاش تا ه به دنيا ارمده بود سفر ميرفتم... الان ١٦ م ...

کاش بچه منم ب اونجا برسه پاشه شیطونی کنه

هنو کو تا دو ماه وااای

عزیزم بی جهت نیست که مقام مادر اینقدر بالاست دیگه الکی نیست که گلم دیگه مادر شدی باید صبور باشی و قوی

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊