2733
2734
عنوان

غربالگری

160 بازدید | 18 پست

سلام دوستان من تازه این سایت عضو شدم لطفا راهنمایی بفرمایید. من غربالگری مرحله اولو به دستور پزشکم ازمایشگاه نیلو انجام دادم. ایشون میگن مرحله دوم رو هم باید برم نیلو آیا این درسته که حتما باید برم اونجا؟؟؟ بعدش مرحله دوم آیا حتما باید برم یا نیازی نیست؟؟؟ بعدش نی نی کی تکون می خوره من هیچی احساس نمی کنم. هفته 14 ام هستم. ی چیز دیگه رابطه جنسی برای حنین ضرر داره یا نه من میترسم..

اندر دل من درون و بیرون همه او است   اندر تن من جان و رگ و خون همه اوست   اینجای چگونه کفر و ایمان گنجد   بی‌چون باشد و جود من چون همه اوست  

نه لزومی نداره حتما همون اولی بری اما اگه بری چون اونا پرونده برات دارن بهتر تشخیص میدن

اره دومی هم حتما برو خیال خودت راحت میشه

البته برا من غربالگری دومی رو فقط سونو ندشت ازمایش خون نداشتم

یوسف گمگشته باز آید به کنعان غم مخور❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام

منم مرحله ی اول و دوم رو رفتم نیلو،دکترم گفت باید جفتش رو یه حا بری،خب بعضی دکترا واجب نمیدونن ولی بری بهتره و خیالت راحته،واسه حرکاتشم نگران نباش از16هفته به بعد کم کم شروع میشه،رابطه هم دکترت باید با توجه به شرایطتت بگه

2731

منم نیلو رفتم ، حتی آزمایشی که برای نوزاد بین سه تا پنج روزه هم میگیرن هم همونجا بردم پسرمو، راضی بودم ، ولی به این فک نکرده بودم که بخوام عوض کنم آزمایشگاهش رو ، شما هر آزمایشگاهی مدنظرته زنگ بزن بهش ببین قبول میکنن یا نه ، من بچه م رو آخرای هفته بیست و دو حس کردم ، عجله نکن، رابطه هم اگه استراحت نیستی و خون ریزی و لک‌بینی نداری فک نکنم مشکلی ایجاد کنه

گرمسلمان!گرمسیحی!گریهود!آدمی باشید،مذهب هرچه بود!♌️
نیلو بهترین آزمایشگاه تهران برای غربالگریه رابطه جنسی اگه بارداریت پر خطر نباشه مشکل نداره غربالگر ...

خیلی ممنون دوست عزیزم  

اندر دل من درون و بیرون همه او است   اندر تن من جان و رگ و خون همه اوست   اینجای چگونه کفر و ایمان گنجد   بی‌چون باشد و جود من چون همه اوست  
نه لزومی نداره حتما همون اولی بری اما اگه بری چون اونا پرونده برات دارن بهتر تشخیص میدن اره دومی هم ...

منم به دکتر گفتم نیازی نیست .. اونم برام سونو واژینال نوشت و ی آزمایش ntd به نظرتون اینا کافیه یا برم بگم نسخه رو عوض کنه... من خیلی استرس دارم همش

سلام منم مرحله ی اول و دوم رو رفتم نیلو،دکترم گفت باید جفتش رو یه حا بری،خب بعضی دکترا واجب نمیدونن ...

ممنون از راهنماییت دوست عزیز... آخه حس می کنم دکترا از ازمایشگاه نیلو کمیسیون می گیرن اجباراً مارو می فرستن اونجا  

2740
منم نیلو رفتم ، حتی آزمایشی که برای نوزاد بین سه تا پنج روزه هم میگیرن هم همونجا بردم پسرمو، راضی بو ...

ممنون از جوابتون عزیزم.. دوست دارم زودتر حسش کنم اولین بارداریمه

ممنون از راهنماییت دوست عزیز... آخه حس می کنم دکترا از ازمایشگاه نیلو کمیسیون می گیرن اجباراً مارو م ...

نه آزمایشگاه نیلو خیلی مطمئن دقیق بخاطره این میفرستند حتی آزمایشگاه های دیگه کار مهم داشته باشند خوشون میبرن نیلو 

🤍
آره دکتره منم گفت همون جایی که غربالگری اول رفتی برو نگران نباش واسه حرکاتش زوده 

ممنون عزیزم از پاسخت

منم به دکتر گفتم نیازی نیست .. اونم برام سونو واژینال نوشت و ی آزمایش ntd به نظرتون اینا کافیه یا بر ...

هر چی دکترت تشخیص داد همونه

اصلا استرس این موارد رو نداشته باش

یوسف گمگشته باز آید به کنعان غم مخور❤️

خیلی عالی بود .. ممنون از توجه دوستان خوبم ..   

2706