2752
2734

خدا دوست نداره که انسان زیر بار ظلم بره .

وقتی زیر بار ظلم بریم روز به روز شرایط بدتر میشه .

من از شوهرم خیانت ندیدم ولی خیلی خودخواهه موندم چطوری زیر بارش نرم . 

شاید امروز نه اما حتما در آینده همه چیز بهتر میشود . توکلم به خداست

اینکه آدم بعد جدایی بتونه ازدواج خوبی داشته باشه، تو درجه اول فقط به اخلاقش ربط داره که مهربون و انرژی بخش باشه.

بعضی جدا شده ها خواستگارایی دارن که دخترای مجرد جوون تر هم ندارن، چون فهمیدن زندگی یه باره و برای دل خودشون زندگی میکنن نه تاثیر گذاشتن روی دیگران و گذشتن از خود.

دلیل جدایی هم مهمه و کسی نباید ایرادهای خودشو ندید بگیره. 

آدمها فکر می‌کنند اگر یک بار دیگر متولد شوند، جور دیگری زندگی می‌کنند؛ شاد و خوشبخت و کم اشتباه خواهند بود. فکر می‌کنند می‌توانند همه چیز را از نو بسازند، محکم و بی نقص!   اما حقیقت ندارد..    اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم، اگر قدرت تغییر کردن را داشتیم، اگر آدمِ ساختن بودیم، از همین جای زندگی مان به بعد را می‌ساختیم!   "آنتوان دوسنت اگزوپری"

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ولی من میگم اگه ادم بتونه زندگیشو بسازه بهتره جداشه در عوض من خیلیارو دیدم که جداشدن ازدواج کردن طرف یه مشکل دیگه داشت وواقعا خیلیاشون پشیمونن 

اگه آدم بتونه بخاطربچش صبوری کنه و دنبال راه حل بگرده خیلی بهتره 

اونم باید چند سال بعدشو ببینی بازم پسره خوبه یا نه

2731

همیشه شوهر دوم گل و بلبل نیست.عروس فامیلامون...یه ازدواج کرد طرف روانی بود الان عروس ماشده یعنی بایه به اصطلاح پسر ازدواج کرد.پسره قبلا خانومباز الآنم همون‌جوری معتاد به الکل.یمدت شیشه.الان بخاطر بچش نمیتونه جداشه وگرنه زندگیش جهنمه طوریکه دلمون میسوزه براش

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏
چون همه چی به خوشگلی و دست‌نخوردگی نیست.

میدونم هرچی دور و برم دیدم زشت و بدهیکلن و بی کلاس اما شوهره خدای خوش تیپی چون اعتماد به سقف داره اعتماااااد به سقف وگرنه قیافه ها ک داغون سرتا پا هم دو زار نمیارزه

اخه میگن یه دونه خونه و یدونه ماشین داشته باشه مهریه هیچ چی تعلق نمیگیره  جهیزیه مو سه سال نیس ...

دادگاه تشخیص میده اگه خونه بیش از شان اجتماعیش باشه مصادره میشه . در هر صورت نهایت قسط بندی میشه ماهی ربع سکه حداقل که همونم ۶۰۰ تومنه  اقدام کن برای نفقه و مهریه

منم دیدم آبان ماه ۹۶ ولی مهم اینه که بتونی دوباره برگردی به زندگی قوی باش الان با شوهرت ژنذگی میک ...

فدات توچجوری خیانت دیدی درچه حدی بود ؟من تازه متوجه خیانتش شدم ونمیتونم کناربیام بچه کوچیکم دارم نمیدونم چکارکنم ازطرفی هم ب غلط کردن افتاده.توطلاق کرفتی یاکناراومدی

دخترم توتنهاانگیزه ی من برای ادامه ای...

ازدواج دوم من كلان رويايي بود خدا حسابي سنگ تموم گذاشت واسم دمش گرم 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
نه برد خونه خودش  دخترش به شوهرش میگه بابا جون:))

طفلي بچه ها

درسته كه ميگه بابا جون اما واقعا هيچكي نميتونه جاي پدر و مادر هر بچه اي رو بگيره.

بعدنا ك بزرك بشه بيشتر متوجه ميشه و دلش فقط محبت پدر خودش رو ميخواد.

دنیاپر اﺳﺖ ، اﺯ اﻧﺴﺎﻥ ﻫﺎی ﺧﻮﺏ . . .اﮔﺮ ﻧﺘﻮاﻧﺴﺘﻲ اﻧﺴﺎﻥ ﺧﻮﺏ ﭘﻴﺪا کنی !!!ﺧﻮﺩﺕ ﻳکی اﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺑﺎش                          
فدات توچجوری خیانت دیدی درچه حدی بود ؟من تازه متوجه خیانتش شدم ونمیتونم کناربیام بچه کوچیکم دارم نمی ...

من عاشقش بودم اونم افتاد به غلط کردن بخشیدم

خیلی سخت بود ولی خب چون عاشقش بودم بخشیدم

الان زندکیم خوبه

I am a queen because I have a cute mad king
چون اولا پسرا میدونن طرف مطلقه هست و توقع مهریه و عروسی آنچنانی نداره دوم میگن این فقط با یه نفر بود ...

خب از کجا معلوم اونیم ک مطلقه هست قبل ازدواج اولش و بعد طلاقش با هزار نفر نبوده باشه اخه این دیگ چه استدلالیه قسمت اول جملتون منطقی تر بود حداقل بحث مهریه و عروسی 

چون پسرا الان ببخشید یه لقمه اماده بدون تشریفات میخان از طلاقم ک باکی ندارن فوقش میگن اگ اینجوری ک انتظار دارم از یک زن نبود طلاقش میدم چون قبلشم طلاق گرفته کسی تقصیر من زیاد نمیندازه

اما دخترو باید کلی مهریه کنن و عروسی و قرو فر بعدشم کلی منت رو سرشون باشه و.... خب معلومه معمولا اونایی ک ازین چیزا فرارین دنبال زن مطلقه میرن

2706