2752
2734
عنوان

بدترین غذایی که تومهمونی خوردیدچیبود؟عکس العملتون چی بود؟!!

| مشاهده متن کامل بحث + 110824 بازدید | 1326 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بعضی ها اینطوری،درست میکنن شاید خوششون بیاد من اگخ لوبیا قرمز نداشته باشم یا چیتی یا چشم بلبلی ...

رستوران ها چیتی میریزن چون با قرمز اصلا خورشت جانمیفته آبش جدا و سبزیش جدا!!کلا با هم قهرن!!

ﺑﺎﻭﺭ ﻧـﻤﯽ ﮐﻨـﻢ ﺧﺎﻟﻖ ﻧﻈـﻢ ﺩﺍﻧـﻪ ﻫﺎﯼ ﺍﻧـﺎﺭ ﺯﻧـﺪﮔﯽ ﻣﺮﺍﺑﯽ ﻧﻈـﻢ ﭼﯿـﺪﻩ ﺑﺎﺷـﺪ!.....
2731
من اولین بار تو غذای نذری دیدم لوبیا چیتی ریختن دوست ندارم اصلا با لوبیا قرمز یه چیز دیگه س

حالا من اگه خودمو بکشم تو راحت میشی!!!  

ﺑﺎﻭﺭ ﻧـﻤﯽ ﮐﻨـﻢ ﺧﺎﻟﻖ ﻧﻈـﻢ ﺩﺍﻧـﻪ ﻫﺎﯼ ﺍﻧـﺎﺭ ﺯﻧـﺪﮔﯽ ﻣﺮﺍﺑﯽ ﻧﻈـﻢ ﭼﯿـﺪﻩ ﺑﺎﺷـﺪ!.....
چه بابای ترسناکی داری طفلک مامانت

نه انقدرام ترسناک نیست ...الان خیلی اروم تر شده...قبلا ها ک کوچیک تر بودیم خیلی زود زود جوش میاورد ...اره مامانم خیلی صبوره بمیرم براش😞

خدایا کنجدم نگه دار برام
پاگشا 😐 فقط خونه خواهرشوهر من .اولا توی ماه رمضون پاگشا کرد. که البته اونایی هم که خودش قبلا خونشون ...

عزیزم این خوبه باز...تو بی احترامی لآقل ندیدی ...ممو همون شب اگه جا داشت میخوردن

وقتی که رفت من با دو چشم خویشتن دیدم که جانم میرود...قبلا وقتی میگفتن داغ برادر سخته نمیفهمیدم چی میگن...ولی وقتی برادر ۱۸ سالم رو دست مردم به سمت خونه‌ی ابدیش رفت و حسرت داشتنشو برای همیشه به دلم گذاشت فهمیدم این داغ، همون غم و حسرتیه که تا آخر عمر رو دلم میمونه.میشه برای شادی روح یدونه داداشم فاتحه بدید؟؟؟
پاگشا 😐 فقط خونه خواهرشوهر من .اولا توی ماه رمضون پاگشا کرد. که البته اونایی هم که خودش قبلا خونشون ...

خواهرشوهرت ادعاش نشه چون مهمونداریش درحده صفره صفر..اه اه اه حالم بدشد بااین کاره مضخرفش😒😒

❤برای سلامت تو دلمیم یه صلوات میفرستی؟❤
سلام..عزیزم کلم پلو غذای معروف شیرازی هاست داخلش کوفته ریزه هم هست..بنظزم غذای شاهانه هست..چجوری حس ...

بینظیره کلم پلو البته به درست کردنشم بستگی داره و اینکه با کلم سنگ یا همون کلم قمری خیلی خوبه بعضیا با کلم پیچ یا گل کلم میذارن خوب نمیشه

من یه جا کوکوی گردو خوردم خییلی بدمزه بود.. یه بارم تو یه مهمونی واسم یه کاسه ماست ریخته بودن که خو ...

سلام شنیدم بهترین ماست ها همیناست..قدیمیا درست میکردن..

البته خورش ماست اصفهانی ها هم شیرینه من دوست ندارم..

رستوران ها چیتی میریزن چون با قرمز اصلا خورشت جانمیفته آبش جدا و سبزیش جدا!!کلا با هم قهرن!!

سلام بله من از بنده خدایی که آشپزی میکرد توی رستوران پرسیدم چجوری خورشت سبزی انقد سیاه و جا افتاده و خوشمزه هست..گفت اول سبزیشو سرخ میکنیم زیاد که سیاه بشه دوم روغن زیاد میریزیم سوم از شب قبل درست میکنیم میذاریم رو آتیش تا جا بیوفته یواش یواش بپزه چهارم لوبیا چیتی میریزیم داخلش نصفشو چرخ میکنیم میریزیم داخلش نصفشم واسه توشه اینطوره غلیظ و جا افتاده میشه