2733
2739
عنوان

بدترین غذایی که تومهمونی خوردیدچیبود؟عکس العملتون چی بود؟!!

| مشاهده متن کامل بحث + 110774 بازدید | 1326 پست

از نظر طعم یادم نیست ولی ی بار تو مهمونی از توی غذام مو دراومد اون بدتریییییییییییین غذایی بود ک خوردم🤢😷

اگه توهین میکنی و جوابتو نمیدم،فکر نکن نمیتونم، شخصیتم اجازه نمیده با آدمای بی ارزش دهن به دهن بشم....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روغن کرمانشاهی رو غذا ریخته بودن واقعا نمیدونستم بخورم یه قاشق برنج و با یه قاشق ماست میدادم پایین

من تجربشوندارم بدشده بود؟؟؟اخه شنیدم روغن کرمانشاهی بابرنج عالی میشه!!!!

❤برای سلامت تو دلمیم یه صلوات میفرستی؟❤
اخخخخخخخخخیییی چ مهربون😘

فدامدا ولی هر چی فکر میکنم همه غذاهای بدمزه رو خودم پخته بودم 😂😂😂😂😂

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2731
بگیییییییییید...زودباشیببنینم نخوردیدم بایدیه چیزی بگید گفته باششششششم

قیمه مادرشوهر.....مث دریاچس....آب لپش باهم قهرن😁

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
از نظر طعم یادم نیست ولی ی بار تو مهمونی از توی غذام مو دراومد اون بدتریییییییییییین غذایی بود ک خور ...

😷😷😷😷😷😷😷😷باتشکر ازدوسته موخوارمون

2738

من هر بار که خونه ی مادرشوهر عزیزم تشریف می برم بدترین غذای عمرم دارم میل میکنم،هر بار بدتر از قبلی😒😫  جالب اینجاست چقدر هم از دستپخت مضخرفشون تعریف میکنن😈😬😲😀😀😀

قیمه مادرشوهر.....مث دریاچس....آب لپش باهم قهرن😁

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😅😅😅کلا غذای مادرشوهرخوب نمیشه....باهم قهرن وخوب اومدی کلی خندیدم🤣

2706