2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دقیقا همینطور، هر اتفاق بدی رو تصور میکنم برات اتفاق میفته

خیلی بد خیلی بعضی وقتا که اینجوری تو ذهنم با کسی دعوا میکنم اینقد فکرم درگیر میشه که احساس میکنم فکرم رو نمیتونم کنترل کنم

2731
یا تو اتفاقات بد گذشته ام یا آینده 😐

من بیشتر تو آینده ای که هنوز پیش نیومده با یکی تو ذهنم درگیر میشم با یکی که الانم ازش بدم میاد فکر میکنم تو آینده باهاش دعوام میشه و ی سری حرفا رو بهش میزنم

مطالبشو اینجا هم بگو،من فکرای منفیم زیاده 😐

دومین کاری که باید بکنی در مورد هرچیزی که دلت میخاد مثبت اتفاق بیفته هی باخودت تکرار کن مثلا آرامش خونه ما روزبه روز بیشتر و بیشتر میشود یا

سلامتی من روز به روز بیشتر و بیشتر میشود یا عشق و محبت بین من و همسرم لحظه به لحظه بیشنر و بیشتر میشود

درمورد هرچیزی میتونی بگی اگه خوابت نمیاد جاییت درد داره دست بذار رو عضو و هی تکرار کن مثلا سر من لحظه به لحظه بهتر و بهتر میشود 100 بار اگه نتونستی 10 بار بگو و این کارا هر روز انجام بده نه فقط یه روز تمرین و تکرار میخاد تا حالت بهتر بشه امیدوارم به دردتون خورده باشه دوستان عزیز

2740
ممنونم باشه عزیزم

خواهش عزیزم مرتب انجام بده این دفترچه بت دو تا خودکار تو این ده روز همیشه همراهت باشه من حالم خییییییلی بد بود که این کلاسا رفتم واقعا نیاز داشتم گفتم اینجا بگم شاید بدرد کسی بخوره خیلی تکنیک میگه اگه انجام دادیدو نتیجه گرفتید بقیشا میگم

دومین کاری که باید بکنی در مورد هرچیزی که دلت میخاد مثبت اتفاق بیفته هی باخودت تکرار کن مثلا آرامش خ ...

ممنون دوست خوبم مطالب جدید داشتی بازم تاپیک بزن منم خیلی ها رو نبخشیدم بخاطر ظلمی که بهم کردن وهر روز تو فکر گذشته ام وناراحتم، 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
خواهش عزیزم مرتب انجام بده این دفترچه بت دو تا خودکار تو این ده روز همیشه همراهت باشه من حالم خییییی ...

حتما بقیش رو بگو بعدا، تو همین تاپیک میگی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
خواهش عزیزم مرتب انجام بده این دفترچه بت دو تا خودکار تو این ده روز همیشه همراهت باشه من حالم خییییی ...

مرسی که توضیح دادی،یه مدت برای یه موضوع خاص سعی کردم اینکار رو بکنم ولی چون جواب نداد گذاشتمش کنار،دوباره سعی میکنم انجام بدم