2737
2734

امروزم سر اینکه شوهرم خوابش میومد و بچه به پروپاش میپیچید دعوامون شد..بدم میاد به بچه توهین میکنه منم جوابشو میدم .اونم رفت خونه مادرش بخوابه...منم بهش گفتم بچه ی من یتیمه انگار پدر نداره..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتما خستس در مورد اینچیزا باهاش بحث نکن هر وقت شوهرت‌اومد سعی کن بخوابونیش بچتو بعد ک خستگیش در رفت ببر سمتش اشتباهه خواهره منو نکن سره بچه خیلی با شوهرش دعوا میکرد سیاست نداشت اخر سر هم با ی بچه طلاق گرفت الان بچشم ازش گرفتن

خدایا خودمو و نی نی مو سپردم دست خودت
2728
حتما خستس در مورد اینچیزا باهاش بحث نکن هر وقت شوهرت‌اومد سعی کن بخوابونیش بچتو بعد ک خستگیش در رفت ...

به خدا از وقتی بچه دار شدیم همش دعوا داریم .تا یه چیزم میشه میگه تو گفتی بچه بیاریم .منم میگم منه خاک برسر اگه میدونستم تو اینجوری هستی غلط میکردم ..به خدا انقد بعضی وقتا ازش بدم میاد که حد نداره

به خدا از وقتی بچه دار شدیم همش دعوا داریم .تا یه چیزم میشه میگه تو گفتی بچه بیاریم .منم میگم منه خا ...

سیاست داشته باش خواهر زمانی که خستس نزار سرو صدا کنه بچتو بخوابون با شوهرتم از دره دوستی وارد شو نزار لج کنه بگو بچم خیلی تو رو دوس داره نمیدونم شبیه تو هس اگه تو هم لج کنی خدایی نکرده یه ضربه ای به خودتو زندگیت میخوره

خدایا خودمو و نی نی مو سپردم دست خودت